Facebook Google+ Twitter

4. Aukcja Sztuki Współczesnej w Katowicach

W piątek 30 stycznia 2015r. o godz. 20.00 w restauracji „Cadenza” w Katowicach odbędzie się 4. Aukcja Sztuki Współczesnej. Jest to niezwykła okazja dla każdego, kto chciałby spędzić czas w magicznej atmosferze sztuki i piękna.

Na aukcji będą wystawione prace wielu młodych polskich artystów, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym. Kolekcjonerzy i miłośnicy sztuki będą mieli okazję zobaczyć i nabyć m.in. obrazy takich malarzy jak Grzegorz Klimek, Wojciech Brewka, Viola Tycz, Katarzyna Rutkowska i wielu innych. Wszystkie dzieła, które będą wystawione na aukcji, odznaczają się nieszablonowością tematów i różnorodnością używanych środków malarskich.

Nowe miejsce przeprowadzenia aukcji – Restauracja Cadenza, mieszcząca się w budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia – jest wygodnie zlokalizowane w centrum Katowic. Unikatowy, kulturalny klimat tego miejsca w połączeniu z pięknymi dziełami sztuki z pewnością zagwarantuje wszystkim wyjątkowo przyjemny wieczór.

Aukcja ma charakter otwarty, więc dołączyć się do dobrej artystycznej imprezy może każdy. Podczas 4. Aukcji Sztuki Współczesnej w Katowicach każdy uczestnik będzie mógł za stosunkowo niewielką kwotę nabyć dzieło, które będzie cieszyć oko i zapewni możliwość obcowania ze sztuką każdego dnia. Poza tym, zakup pracy utalentowanego artysty może być też dobrą inwestycją.

Licytacja każdego obrazu podczas aukcji Domu Aukcyjnego DNA zaczyna się od 500 zł. Licytować można na kilka sposobów: osobiście lub na odległość (telefonicznie albo poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego). Zainteresowani udziałem proszeni są o wcześniejszą rejestrację na stronie www.da.dnagallery.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.