Facebook Google+ Twitter

4 dni do startu Rajdu Karkonoskiego

Już w najbliższy piątek, okolice Jelenie Góry odwiedzą najlepsi kierowcy Polski i nie tylko.

Zwycięzcy Rajdu Karkonoskiego 2009 - M.Sołowow/M.Baran / Fot. Maciej NiechwiadowiczRajd Karkonoski który rozpocznie się piątkowym odcinkiem testowym, to jeden najlepiej organizowanych rajdów w Polsce. W tym roku będzie on potrójną rundą, ponieważ malownicze trasy w Karkonoszach będą gościć zawodników Mistrzostw Polski, Rajdowego Pucharu Polski, oraz Lausitz Cup ! Ostatni raz Rajd Karkonoski był rundą MP w 2009 roku.

W samych Mistrzostwach Polski zgłoszonych jest 48 załóg. Z numerem pierwszym na trasę wyruszy Kajetan Kajetanowicz z Jarkiem Baranem, aktualny liderzy klasyfikacji MP. Zaraz za nimi wystartują kolejno, Sołowow, Kuchar i Bouffier który w weekend ukończył na drugim miejscu Rajd Jałty.

Zwycięzcy rajdu z 2009 roku - Sołowow/Baran na trasie rajdu / Fot. Maciej NiechwiadowiczPodczas rundy Rajdowego Pucharu Polski, o najwyższe laury będzie walczyło ponad 70 załóg! Na trasie pierwszy pojawi się Nowocień, zaraz za nim wystartuje, Raczkowski, Ogryzek i Grzybek, który na razie został zgłoszony bez pilota.

Aktualni Mistrzowie Polski na trasie Rajdu Karkonoskiego w 2009 roku. Załoga K.Kajetanowicz/J.Baran / Fot. Maciej NiechwiadowiczZaś w drugiej rundzie Międzynarodowego Pucharu Łużyc zgłoszonych zostało ponad 40 załóg, z czego szczególną uwagę należy zwrócić na Matthiasa Kahle, który jako jedyny zgłoszony jest do rajdu samochodem klasy WRC!

Mapki odcinków, program rajdu, oraz listy zgłoszeń opublikowane są na stronie organizatora : www.rajdkarkonoski.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.