Facebook Google+ Twitter

4 lipca rozpoczyna się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej

5 solistów i 5 zespołów walczyć będzie na scenie w Gliwicach - Sośnicy o nagrody podczas tegorocznego Cantate Deo.

Zaproszenie / Fot. n.n27. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej Cantate Deo, odbędzie się na scenie obok kościoła św. Jacka w Gliwicach - Sośnicy w dniach 4-6 lipca 2014 r. Jury składzie: Piotr Baron, Krystyna Krzyżanowska-Łoboda, Jolanta Sznajder i ks. Franciszek Koenig zakwalifikowało pięciu wykonawców i pięć zespołów, którzy wystąpią przed festiwalową publicznością. Do II etapu konkursu, czyli występu „na żywo” zakwalifikowali się:

Solości - Kinga Roch z Pilicy, Łukasz Sokół z Niepołomic, Robert Budzyń z Wilamowic, Magdalena Stefanowska z Wrocławia, Sylwia Lipka z Knurowa. Zespoły-Oktawa Antoniego z Gliwic, Maidels z Siemianowic Ślaskich, Gaudete in Domino z Gliwic, Józefowe Kwiatki z Kielc oraz Sursum Cordia z Wolbromia.

Muzyczne spotkanie rozpocznie wspólny śpiew z Zespołem Festiwalowym w piątek 4 lipca, podczas wieczornej Mszy św. w kościele św. Jacka w Gliwicach - Sośnicy. 5 lipca, na scenie obok kościoła o godzinie 15.00 rozpoczną się przesłuchania konkursowe. Na godzinę 20.00 przewidziany jest koncert zespołu rockowego Wanda&Banda. W niedzielę 6 lipca po godz.16.00 zostaną ogłoszone wyniki i wystąpią laureaci Konkursu. Po wieczornej mszy św. o godz.20.00 z pokazem musztry paradnej wystąpi Orkiestra Wojskowa z Bytomia. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Gliwice


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.