Facebook Google+ Twitter

4 ofiary zderzenia karetki z TIR-em

4 osoby zginęły w wyniku zderzenia karetki pogotowia z TIR-em koło Pilzna na Podkarpaciu. Droga krajowa nr 73 jest zablokowana (Kielce - Jasło).

Karetka wgnieciona w ciężarówkę na trasie w Strzegocicach pod Pilznem (Podkarpackie), 24 bm. W zderzeniu zginęły cztery osoby jadące karetką. Kierowca karetki należącej do ZOZ-u w Dębicy, jechał w kierunku Jasła. Wiózł trzech pacjentów, rozwoził ich do domów po dializie. W Strzegocicach wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej inne auto i wjechał w jadącą z przeciwka ciężarówkę. (kkk) / Fot. PAP/PolicjaDo tragicznego wypadku doszło dziś około godz. 20.00 na Podkarpaciu. Cztery osoby zginęły w czołowym zderzeniu TIR-a z karetką pogotowia w Strzegocicach koło Pilzna. Karetka wyjechała ze szpitala w Dębicy. Podczas wyprzedzania kierowca ambulansu zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka TIR-em. W wypadku zginął kierowca i troje pasażerów karetki, wracających po dializie ze szpitala.
Kierowcy TIR-a nic się nie stało.

Policja organizuje objazdy. Dla samochodów osobowych policjanci zorganizowali objazdy przez Brzostek. Dla samochodów ciężarowych droga będzie nieprzejezdna prawdopodobnie do 23.00.

Komenda Główna Policji, Radio RzeszówKomentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.