Facebook Google+ Twitter

4 ofiary zderzenia karetki z TIR-em

4 osoby zginęły w wyniku zderzenia karetki pogotowia z TIR-em koło Pilzna na Podkarpaciu. Droga krajowa nr 73 jest zablokowana (Kielce - Jasło).

Karetka wgnieciona w ciężarówkę na trasie w Strzegocicach pod Pilznem (Podkarpackie), 24 bm. W zderzeniu zginęły cztery osoby jadące karetką. Kierowca karetki należącej do ZOZ-u w Dębicy, jechał w kierunku Jasła. Wiózł trzech pacjentów, rozwoził ich do domów po dializie. W Strzegocicach wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej inne auto i wjechał w jadącą z przeciwka ciężarówkę. (kkk) / Fot. PAP/PolicjaDo tragicznego wypadku doszło dziś około godz. 20.00 na Podkarpaciu. Cztery osoby zginęły w czołowym zderzeniu TIR-a z karetką pogotowia w Strzegocicach koło Pilzna. Karetka wyjechała ze szpitala w Dębicy. Podczas wyprzedzania kierowca ambulansu zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka TIR-em. W wypadku zginął kierowca i troje pasażerów karetki, wracających po dializie ze szpitala.
Kierowcy TIR-a nic się nie stało.

Policja organizuje objazdy. Dla samochodów osobowych policjanci zorganizowali objazdy przez Brzostek. Dla samochodów ciężarowych droga będzie nieprzejezdna prawdopodobnie do 23.00.

Komenda Główna Policji, Radio Rzeszów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.