Facebook Google+ Twitter

50000. gość wystawy „Europa – to nasza historia”

Wrocławską wystawę „Europa – to nasza historia” odwiedziło już 50 tysięcy osób. Wystawa potrwa jeszcze do 5 sierpnia.

Szczęśliwym zwiedzającym okazał się pan Maciej Stańkowski, który w sobotę odwiedził wystawę jako 50000. gość. Z tej okazji Biuro Promocji Miasta UM Wrocławia nagrodziło p. Stańkowskiego zestawem miejskich gadżetów, encyklopedią Wrocławia oraz katalogiem wystawy „Europa – to nasza historia” z osobistymi pozdrowieniami od prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza.

Na zwiedzających wystawę czekały w sobotę także niespodzianki z kosza pełnego wystawowych upominków. Dla osób, które miały już możliwość zobaczyć ekspozycję, organizatorzy przygotowali quiz, który 1 lipca ruszy na stronie wrocław.pl. Co tydzień, w środę o 8, na internautów czekać będzie jedno pytanie związane z wystawą. Dla pierwszych 20 osób, które w ciągu 24 godzin, wyślą poprawną odpowiedź na adres wystawa@um.wroc.pl czekać będą zestawy upominkowe składające się z katalogu (ekskluzywnej publikacji poświęconej historii zjednoczonej Europy), notatnika i lnianej torby. Konkurs potrwa do 5 sierpnia, a wziąć w nim mogą udział wszystkie osoby, które zachowają bilet z wystawy „Europa – to nasza historia”.

Wystawa otwarta jest do 5 sierpnia, pozostał zatem tylko miesiąc do obejrzenia tej niezwykłej, multimedialnej podróży przedstawiającej losy zjednoczonej Europy.

Więcej szczegółów na wrocław.pl i terazwroclaw.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.