Facebook Google+ Twitter

500 dni do Euro 2012

Zostało 500 dni do rozpoczęcia największej imprezy sportowej w Polsce i na Ukrainie, czyli Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jak wygląda nasza drużyna? Które stadiony są już gotowe?

Każdy, kto jest kibicem piłki nożnej, powoli zaczyna zacierać ręce, gdyż już za ok. 500 dni rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie. Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak wypadnie nasza drużyna prowadzona przez Franciszka Smudę, a przecież naszym celem jest chociaż wyjście z grupy. Wszyscy dzisiaj widzimy, jak gra nasz zespół i mamy pewne obawy, ale z drugiej strony musimy zaufać Franzowi. Patrząc dzisiaj na ranking Fifa, zajmujemy 72. miejsce obok Beninu i Libii.

Na pewno to jest niepokojące, gdyż tak nisko nie byliśmy nigdy. Mam nadzieję, że najbliższe mecze towarzyskie pokażą, że drużyna jest prowadzona w odpowiednim kierunku i grając np. z Niemcami, nie będziemy się wstydzić za nasz zespół. Jeśli chodzi o stadiony, to możemy być spokojni, gdyż one na pewno powstaną na czas - gorzej z drogami. Tak więc pozostaje nam czekać na mistrzostwa i kibicować naszej drużynie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.