Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4513 miejsce

50 Cent wygląda jak 25-centówka, czyli dieta według Curtisa

Amerykański raper zszokował swoich fanów nowym wyglądem. Pozbył się kilogramów, by wyglądać jak człowiek chory na raka, dla potrzeb filmu.

http://www.youtube.com/watch?v=iogBjrZ7Ggg / Fot. youtube.com35-letni, 50 Cent schudł z 97 do 72 kg, które według BMI, przy jego wzroście (183 cm) nie zalicza się do niedowagi, a zdrowej wagi mężczyzny. Jego poprzednia waga - 97 kilo, klasyfikowała go do lekkiej nadwagi. Udało mu się zrzucić 25 kilo w 9 tygodni, co może być przykładem dla osób z nadwagą. Pomocne było picie, zamiast jedzenia, i bieganie 3 godziny dziennie na bieżni.

Ale 50 Cent nie zamierza utrzymywać tej wagi, schudł do nowego filmu "Things Fall Apart", (dokładne tłumaczenie "rzeczy się rozpadają", w wolnym jednak bardziej sensownym "rozpadające się życie"). Film będzie opowiadał o piłkarzu, u którego zostaje zdiagnozowany rak.

Obok Curtisa (imię 50 Centa), który jest także współautorem scenariusza oraz producentem, zagra Ray Liotta. Ray jest znany między innymi z takich filmów jak "Smoking Aces",
komedii "Heartbreakers" z Sigourney Weaver i "Blow" obok J. Deep'a.Jak podaje yahoo.com, Curtist nie jest jedynym aktorem, który modyfikował swoją wagę dla filmu. Na liście znajdują się tacy aktorzy jak Robert De Niro, Christian Bale, Tom Hanks i Renee Zellweger (do filmy "Dziennik Bridget Jones").

Różnica między Curtisem, a Renee polega na tym, że Renee musiała przytyć. Dla muzyka odbudowa nowych kilogramów nie jest problemem, aktualnie waży 90 kg i zamierza wrócić do poprzedniej masy ciała, dla Renee zrzucenie filmowej nadwagi było trudniejsze.

50 Cent już raz stracił na wadze. Gdy został postrzelony w szczękę, mógł jedynie pić napoje, jego waga spadła wtedy do 71 kg.


imdb.com
yahoo.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

2,7kg na tydzień to nie jakieś duże zmiany, w mojej opinii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak szybkie zmiany wagi są kolejnym przejawem choroby...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.