Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1257 miejsce

50 twarzy Kleszcza

W sieci trwa konkurs na sobowtórów Kleszcza. I bynajmniej nie chodzi tu o pajęczaka należącego do podgromady roztoczy, a o rapera i wokalistę. Uczestnicy zabawy wykonują make-up według instrukcji artysty. Najlepsi wystąpią w teledysku

W konkursie na sobowtóra Kleszcza można wygrać rolę w teledysku Kleszcza & DiNO / Fot. Alan Kurc/Aleksandra Młodecka50 twarzy Kleszcza” – konkurs pod takim hasłem od kilku dni promuje eksperymentalny album duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent) zatytułowany „HorRYM JESTem”. – Robiliśmy już różne akcje. Ostatnio internauci projektowali tatuaż. Autor najlepszego, naszym zdaniem, pomysłu, Seweryn, otrzymał i wykorzystał bon na tatuaż o wartości 500 zł – mówi Kleszcz. – Tym razem postawiliśmy na maksymalną interakcję z fanami. Wytypowane przez ludzi Kleszcze wezmą udział w naszym nowym teledysku – tłumaczy.Na Facebooku MaxFloRec, wydawcy płyty „HorRYM JESTem”, pojawiła się już informacja o premierze teledysku do nowego singla promującego krążek, „Made in China”. Będzie to 4., po „Szukaj mnie”, „HorRYM” i „Spacerze”, wideo promujące album „HorRYM JESTem”. Wizualizacja trafi na MaxFloRecTV tradycyjnie w czwartek (23.07) o godz. 19. To jednak nie w tym klipie zobaczymy laureatów konkursu. – Planujemy nakręcić jeszcze jeden obrazek po „Made in China”. Na razie nie zdradzę, do jakiego utworu. Zapewniam natomiast, że będzie to równie szalona produkcja – mówi DiNO.

Na planie ostatniego klipu Kleszcza & DiNO, w którym gościnnie pojawiła się Lilu. Od lewej: Kleszcz, Lilu, DiNO / Fot. Magdalena SalbertBy wziąć udział w zabawie „50 twarzy Kleszcza”, należy wykonać makijaż podobny do tego, który prezentuje Kleszcz. Nie może to być jednak taki sam make-up. Dzieło należy uwiecznić na zdjęciu, a następnie fotografię przesłać mailem na konkurs@maxflo.pl. W treści wiadomości powinniśmy podać swoje imię, nazwisko (i pseudonim, o ile go posiadamy), dane kontaktowe oraz zawrzeć klauzulę o treści: Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku oraz publikację zdjęcia na Facebooku MaxFloRec w ramach konkursu „50 twarzy Kleszcza”.

Zdjęcia z prawidłowo nadesłanych zgłoszeń zostaną opublikowane w specjalnym albumie na profilu MaxFloRec. Osoby, których fotografie cieszyć się będą największą popularnością otrzymają szansę wystąpienia w kolejnym po „Made in China” teledysku Kleszcza & DiNO.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w niedzielę, 26.07. Głosowanie na Facebooku ruszy w poniedziałek, 27.07, i potrwa dwa tygodnie – aż do 9.08. Wyniki poznamy po 10.08.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.