Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14493 miejsce

5.10.15. Z PROGRAMEM LOJALNOŚCIOWYM NA PLATFORMIE FREEBEE

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-16 13:21

Sieć sklepów 5.10.15. jest od grudnia 2014 roku nowym Partnerem Freebee. To jedna z największych i najszybciej rozwijających się marek z segmentu odzieży dziecięcej w Polsce.

Specjalnie dla sieci sklepów zespół Freebee przygotował program „Klub 5.10.15.”. To innowacyjny instrument, który można nazwać „programem wzajemnościowym 2.0”. Przynosi absolutną rewolucję w segmencie programów lojalnościowych. Uruchomienie „Klubu” oznacza dla Partnera Freebee pozyskanie najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, które zwiększą zadowolenie Jego Klientów. Hasło przewodnie programu to: „Radość rośnie w Klubie 5.10.15.”.
Do Programu może przystąpić każdy z Klientów 5.10.15. Rejestracja jest niezwykle prosta – wystarczy wypełnić specjalny formularz, dostępny w każdym ze sklepów przy kasie. Klubowicze będą mieli możliwość sprawdzenia aktualnych promocji bezpośrednio na platformie Freebee, a wszyscy, którzy wyrażą na to zgodę, będą otrzymywali interesujące informacje o zniżkach i ofertach specjalnych SMS-em lub drogą mailową.
Zespół Freebee jest odpowiedzialny za stworzenie strategii Programu „Klub 5.10.15.”, konceptu kreatywnego i komunikacji marketingowej oraz dopasowanie infrastruktury technologicznej pod potrzeby Partnera. Dostosowując metody sprzedaży do oczekiwań, w sklepach zrezygnowano ze standardowo stosowanych w przypadku mniejszych Partnerów tabletów, na rzecz kart z kodem kreskowym. Klienci będą mogli używać ich przy kasach. Przygotowano również specjalny panel zapewniający możliwość efektywnego zarządzania rekrutacją uczestników, z poziomu każdego spośród 232 sklepów, ułatwiając sterowanie Programem w systemie franczyzowym.
Wykreowanie i przygotowanie strategii dla tak dużego Partnera, przynosi nowe warianty rozwoju marki Freebee. – W połowie roku odnieśliśmy duży sukces, jakim było wdrożenie programu „Paszport Korzyści”, przygotowanego specjalnie dla Grupy Polkomtel. Teraz możemy poszczycić się kolejnym przełomowym wydarzeniem dla Freebee. Program lojalnościowy przygotowany dla tak dużej sieci sklepów jak 5.10.15., jest w całości prowadzony i obsługiwany na naszej platformie multipartnerskiej. To dla nas bardzo istotny krok. Opracowaliśmy zupełnie nową koncepcję, której wdrożenie planujemy już z innymi sieciowymi firmami – podsumowuje Aymeric Monod-Gayraud, Prezes New Media Ventures – pomysłodawca i współwłaściciel Freebee.
(Gabriela Sobiech)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.