Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22438 miejsce

51. turniej Delta Cup dla rocznika 1999

W sobotę 29.01.2011 w Warszawie rozegrany został piłkarski turniej z serii Delta Cup, tym razem dla rocznika 1999.

51. turniej z serii Delta Cup / Fot. K. Trzeciakowski51. turniej z serii Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiW sobotę 29.01.2011 został rozegrany 51. turniej Delta Cup. W tym dniu rywalizowały drużyny złożone z chłopców urodzonych w 1999 roku. Zawody rozgrywane były w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 85 przy ulicy Narbutta w Warszawie. W turnieju wzięło udział 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Po dwie drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, a dalsza gra była rozgrywana w klasycznym systemie pucharowym.

51. turniej z serii Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiDo drugiej fazy turnieju awansowały drużyny: KS Ursus Warszawa, Pegaz Drobin, Rakovia Warszawa oraz K.S. Delta Warszawa I. Te cztery zespoły stworzyły dwie pary półfinałowe. I tak w pierwszym z nich spotkał się KS Ursus z Pegazem Drobin. Po zaciętym meczu zespół z Warszawy wygrał 1:0 i cieszył się z awansu do finału. W drugim półfinale K.S. Delta Warszawa I zmierzyła się z Rakovią Warszawa. Po golu zdobytym w końcówce spotkania przez Piotra Szulca zespół Delty został drugim finalistą.


51. turniej z serii Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiPrzed finałem został rozegrany mecz o trzecie miejsce w turnieju. Dwie przegrane drużyny z półfinałów (Pegaz Drobin i Rakovia Warszawa) zmierzyły się o to ostatnie miejsce na pudle. Po regulaminowych 12 minutach na tablicy wyników mieliśmy remis 1:1. O wygranej zadecydowały karne, które zespół z Drobina wygrał 2:1.

W finale spotkali się dwaj zwycięzcy grup, czyli K.S. Delta Warszawa I oraz KS Ursus Warszawa. Już na samym początku meczu bramkę na 1:0 dla Ursusa zdobył Mariusz Chmielewski. Ten wynik utrzymał się do końca spotkania i dzięki temu zespół KS Ursus Warszawa wygrał 51. turniej Delta Cup.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.