Facebook Google+ Twitter

53. wyścig Mazovia Tour wystartuje 27 lipca

Już 27 lipca ruszy 53. edycja kolarskiego wyścigu drogami Mazowsza - Mazovia Tour 2010! Na lini startu stanie ponad stu zawodników z ekip polskich jak i zagranicznych. W tym roku, rozpoczęcie pierwszego etapu kolarskich zmagań nastąpi w Białej Podlaskiej.

 / Fot. Bartosz Senderek / Creative Commons BY-SA-2.5 / Wikimedia CommonsMazovia Tour nazywana jest w żargonie kolarskim "wyścigiem na sekundy". Moment zawahania, nieuwagi lub słabszej dyspozycji decyduje o wygranej. W terenie górzystym najistotniejszym elementami jest forma, umiejętności taktyczne i przewaga fizyczna nad innymi zawodnikami. W wyścigu na szosach Mazowsza trzeba dodatkowo posiadać umiejętność przewidywania sytuacji z jakimi można się spotkać podczas zmagań - informuje podlasie24.pl

 / Fot. LogoProlog wyścigu, i zarazem jego pierwszy etap, rozpocznie się w centrum Białej Podlaskiej w poniedziałek 27 lipca. Następnego dnia, rozpocznie się drugi etap wyścigu - Siedlce-Kozienice. Dalsze etapy będą przebiegać następująco: Zwoleń-Szydłowiec (29 lipiec), Nowe Miasto- Warszawa (20 lipiec) i Nowy Dwór Mazowiecki-Płock (31 lipiec).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.