Facebook Google+ Twitter

54. turniej Delta Cup - rocznik 2000

W sobotę w Warszawie rozegrany został ostatni tej zimy piłkarski turniej z serii Delta Cup, tym razem występowali chłopcu urodzeni w 2000 roku.

54. turniej Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiW sobotę 05.03.2011 został rozegrany 54. turniej Delta Cup. W tym dniu rywalizowały drużyny złożone z chłopców urodzonych w 2000 roku. Zawody rozgrywane były w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 85 przy ulicy Narbutta w Warszawie. W turnieju wzięło udział 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Po dwie drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, a dalsza gra była rozgrywana w klasycznym systemie pucharowym. Był to ostatni turniej z serii Delta Cup rozgrywany tej zimy. Na następną edycję musimy zaczekać do Listopada 2011.

Mimo młodego wieku zawodników, wszystkie mecze były rozgrywane na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało pięknych bramek, składnych akcji, ale także zdecydowanych starć. Wszystko jednak było zgodnie z przepisami i duchem gry Fair Play. 54. turniej Delta Cup / Fot. K. Trzeciakowski

Oprócz wspaniałego widowiska na boisku, byliśmy świadkami świetnej atmosfery na trybunach. Rodzice oraz inni widzowie wiele razy zgotowali gorący doping swoim ulubionym drużynom. Również można było dosłyszeć doping dobiegający z ust samych chłopców, którzy na boisku rywalizowali o jak najlepsze miejsce w tabeli, a poza nim potrafili w pozytywny sposób wspierać swojego niedawnego boiskowego przeciwnika.54. turniej Delta Cup / Fot. K. Trzeciakowski

W turnieju pierwsze miejsce zdobył Ursus Warszawa, który po emocjonującym finale pokonał MDK Płock 1:0. W spotkaniu o trzecie miejsce zespół UKS Ząbkovii Ząbki pokonał również 1:0 drużynę organizatora turnieju K.S. Delta Warszawa II.
Klasyfikacja turnieju:
1. Ursus Warszawa
2. MDK Płock
3. UKS Ząbkovia Ząbki
4. K.S. Delta W-wa II54. turniej Delta Cup / Fot. K. Trzeciakowski
5. K.S. Delta W-wa I
6. Legion Warszawa
7. Szkoła Brytyjska
8. Znicz Pruszków
9. Perła Złotokłos
10. SMP UKS Bródno
11. Piast Białystok
12. Huragan Wołomin

Klasyfikacje indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Eresaba Jan (K.S. Delta Warszawa II)
Król strzelców: Maciejewski Kacper (MDK Płock)
Najlepszy bramkarz: Sowalska Monika (UKS Ząbkovia Ząbki)

Więcej informacji o turnieju na stronie internetowej klubu sportowego Delta Warszawa:www.delta.warszawa.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.