Facebook Google+ Twitter

57 kolekcji podczas Cracow Fashion Awards 2009

W sobotę 21 marca w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie pod nazwą Cracow Fashion Awards jako część Cracow Fashion Week odbył się pokaz kolekcji absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie (SAPU).

Cracow Fashion Awards 2009 / Fot. vaas Wiesław StempakPierwszego dnia wiosny, 21 marca o godz. 16 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie po raz trzynasty w historii, po raz trzeci pod nazwą Cracow Fashion Awards a po raz pierwszy pod patronatem Myspace.com oraz jako część Cracow Fashion Week, odbył się zorganizowany z wielkim rozmachem, największy polski pokaz młodych projektantów mody, absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) w Krakowie www.ksa.edu.pl.

Zaprezentowanych zostało 53 nowatorskich kolekcji konkursowych oraz 4 pozakonkursowych kolekcji specjalnych. Profesjonalne jury składające się z członków Rady Wysokich Krawców oraz Rady Mediów wybrało najbardziej obiecujące talenty w polskiej branży mody. Zwycięska kolekcja zostanie zaprezentowana 28 marca podczas, pierwszego w historii, Cracow Fasion Week organizowanego przez SAPU wraz Galerią Kazimierz. Zostanie tam przyznana nagroda Galeria Kazimierz Award. Cracow Fashion Awards 2009 / Fot. vaas Wiesław Stempak

Zgromadzona ponad tysięczna publiczność reagowała z niezwykłym entuzjazmem na prezentowane kreatywne, odważne, eksplodujące kolorami kolekcje odzieżowe. Czy po raz kolejny powtórzy się historia i tegoroczny laureat CFA zwycięży w kolejnych konkursach Złota Nitka w Łodzi oraz Oskary Fashion? To pytanie powtarzano wiele razy z ogromną nadzieją i przekonaniem. Już niedługo się przekonamy czy i tym razem tak Cracow Fashion Awards 2009 / Fot. vaas Wiesław Stempakbędzie, a na razie rzućmy okiem na wybrane projekty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.