Facebook Google+ Twitter

57. Rajd Wisły 2011 - Zaproszenie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-10 08:19

16 i 17 września zapraszamy sympatyków sportu motorowego na 57. Rajd Wisły. Tegoroczna edycja odbędzie się na terenie miasta Jastrzębie Zdrój i gminy Pawłowice.

Czekan - 54 Rajd Wisły OS Moszczenica-Piaski / Fot. Piotr StafinJak podaje organizator: "Tegoroczny rajd to przymiarka do rozbudowanej wersji Rajdu Wisły 2012. Planujemy połączyć dwa miasta – Wisłę i Jastrzębie Zdrój, z włączeniem kultowych odcinków „Wisełki”, ale to w 2012 roku."

Dla załóg przygotowano trzy odcinki specjalne, które będą pokonywane trzykrotnie przez uczestników rajdu. W ten sposób przejadą prawie 76 kilometrów przy długości całego rajdu - 193 km. Start nastąpi w sobotę 17 września, o godzinie 8.30 bezpośrednio z parku serwisowego zlokalizowanego na terenie PKM Jastrzębie Zdrój. Pierwsza załoga spodziewana jest na Stadionie Miejskim, gdzie zlokalizowana będzie meta rajdu, o godzinie 16.47.

Oprócz rywalizacji sportowej, którą będzie można oglądać na trasach odcinków specjalnych, przygotowywane są wspólnie z Urzędem Miasta Jastrzębie Zdrój i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji inne atrakcje. Przed pojawieniem się załóg na stadionie, na koronie stadionu odbędą się pokazy: ratownictwa drogowego i pojazdów zabytkowych.

Po ostatniej załodze, która wjedzie na metę rajdu zagra zespół rockowy MILES AWAY, a następnie WHISKY RIVER.

Do Wiadomości24 możesz dodać
własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.