Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27890 miejsce

57. Warszawski Turniej Delta Cup dla rocznika 2000. Działo się!

W sobotę 26 listopada, odbył się 57. Warszawski Turniej Delta Cup dla chłopców urodzonych w 2000 roku.

57. Warszawski Turniej Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiW ubiegłą sobotę (26.11.2011) rozegrany został 57. Warszawski Turniej Delta Cup, dla chłopców urodzonych w 2000 roku. Turniej odbył się w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 85 przy ulicy Narbutta w Warszawie. W imprezie wzięło udział 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Po dwie drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, a dalsza gra rozgrywana była w klasycznym systemie pucharowym.

Mimo młodego wieku zawodników, wszystkie mecze były rozgrywane na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało pięknych bramek, składnych akcji, ale także zdecydowanych starć. Wszystko jednak było zgodnie z przepisami i duchem gry Fair Play. Widać postęp młodych zawodników, którzy z miesiąca na miesiąc prezentują coraz lepsze umiejętności piłkarskie.

57. Warszawski Turniej Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiOprócz wspaniałego widowiska na boisku, byliśmy świadkami świetnej atmosfery na trybunach. Rodzice oraz inni widzowie wiele razy zgotowali gorący doping swoim ulubionym drużynom. Sami chłopcy, którzy przed chwilą rywalizowali na boisku, potrafili kibicować swoim niedawnym przeciwnikom.

Turniej wygrał pierwszy zespół Delty Warszawa, który w finale pokonał Lechię 1923 Tomaszów Mazowiecki 1:0. Zaciętą walkę widzowie obejrzeli w meczu o trzecie miejsce, w którym rywalizowała Unia Warszawa oraz Football Talents. W regulaminowym czasie gry padł jednobramkowy remis. Zwycięzcę poznaliśmy dopiero po rzutach karnych, które lepiej wykonywali zawodnicy Unii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.