Facebook Google+ Twitter

5 000 powiadomień w kilkanaście sekund

IVONA Text to Speech Reader to lider w kategorii syntezatorów mowy, wykorzystywany w innowacyjnych projektach z branży IT na całym świecie i wielokrotnie nagradzany za dokładność i naturalne brzmienie.

Porównanie liczby wiadomości możliwych do wygenerowania w ciągu godziny w modelu zwykłym i Cloud / Fot. Edyta MożejkoTechnologia text-to-speech stanowi wsparcie procesu przygotowania wiadomości głosowych – Voice SMS. Wystarczy, że Klient opracuje treść komunikatu i zdecyduje się na któryś z głosów dostępnych w portfolio (zakres wykupionej licencji umożliwia wybór każdego spośród lektorów, w dowolnej w wersji językowej), a tekst zostanie automatycznie przetworzony na dźwięk.

Dzięki podłączeniu do IVONA Speech Cloud (SaaS) za operację konwersji usług odpowiadają zewnętrzne serwery TTS na całym świecie, co przekłada się na znaczny wzrost wydajności wysyłki wiadomości głosowych.

Przy wykorzystaniu licencji w standardowym modelu czas wygenerowania głosu jest analogiczny do długości nagrania. W przypadku modelu SaaS wartość ta jest stała i wynosi zaledwie 1,5 sekundy. IVONA Speech Cloud umożliwia także utworzenie nawet 1000 wiadomości jednocześnie, co może stanowić znaczne usprawnienie np. działań windykacyjnych. Wygenerowanie 5 000 powiadomień głosowych różniących się treścią (adresat, wysokość zaległej kwoty, numer faktury), które przy standardowej licencji zajmuje godzinę, w Cloudzie można wykonać w ciągu kilkunastu sekund.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.