Facebook Google+ Twitter

5 edycja Film Extreme już niedługo w warszawskim Multikinie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-11-15 12:43

To już kolejna edycja coraz popularniejszego festiwalu dotyczącego sportów ekstremalnych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Chcesz oderwać się od szarej rzeczywistości? Nigdy nie miałeś okazji oglądać ludzi którzy pokonują swoje słabości? Chcesz poczuć się jak skoczek spadochronowy lub narciarz wykonujący ewolucje w powietrzu? Jeśli pociągają cię sporty, w których na szali stawia się swoje życie i zdrowie, to Film Extreme 2006 jest festiwalem dla ciebie.

Większość festiwalowych produkcji, to filmy nadesłane przez osoby czynnie uprawiające daną dyscyplinę sportową. Gwarantuje to, że każdy film będzie zawierał jedynie najciekawsze i najbardziej emocjonujące momenty z danej dyscypliny. Na festiwalu można zobaczyć filmy nadesłane przez spadochroniarzy, narciarzy, snowboardzistów, rowerzystów czy B.A.S.E. jumperów.
Coraz większe zainteresowanie konkursem, sprawiło, że filmy zaczęły również spływać od profesjonalnych producentów.

Żeby wziąć udział w festiwalu należało do 15 listopada nadesłać swój własny film o długości między 2 a 8 minut. Spośród nadesłanych wyłaniane są te, które są potem pokazane szerokiej publiczności na głównej gali. Jury zapewnia, że do publikacji zostaną dopuszczone tylko najlepsze filmy, które będą walczyć o nagrody w   trzech kategoriach:

- najlepszy film amatorski
- najlepszy film profesjonalny
- nagroda publiczności

W ubiegłym roku, wszystkie główne nagrody zgarnął  film Olka Domalewskiego pt. "B.A.S.E." Jego film zdobył nie tylko główną nagrodę jury, ale również zachwycił publiczność, która nagrodziła go owacją na stojąco. Oczywiście przełożyło się to na główną nagrodę festiwalu, czyli wyróżnienie od publiczności.

Festiwal już 25 listopada (sobota) w warszawskim Multikinie o godzinie 15.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.