Facebook Google+ Twitter

5 grudnia francuska piosenkarka ZAZ wystąpi w Polsce. Bilety już w sprzedaży

ZAZ 5 grudnia wystąpi w warszawskim klubie Progresja. Będzie to jedyny koncert zagrany w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic. Bilety w sprzedaży od 24 września.

 / Fot. By Дмитрий Рузов (http://ruzovdmitry.livejournal.com/60059.html) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsZaz, czyli Isabelle Geffroy powróci do Polski, aby promować swoją nową płytę "Paris", której premiera zaplanowana jest na 10 listopada. Na krążku znajdą się m.in. duet ZAZ z Charlesem Aznavourem i młodą zdolną kanadyjską piosenkarką Nikki Yanofsky. W studiu wspomógł piosenkarkę legendarny producent Quincy Jones ( (m.in. "Thriller" Michaela Jacksona), który jest pod wielkim wrażeniem artystki: "Ona ma prawdziwie bluesowy głos" - czytamy na Progresja.com.

Wokalistka wydała do tej pory dwa albumy studyjne. "ZAZ" ukazała się w 2010 roku i szybko pokryła się w Polsce podwójną platyną. Druga płyta zatytułowana "Recto Verso" pojawiła się w 2013 roku i rozeszła się na świecie w nakładzie 1,5 miliona sztuk.

Organizatorem koncertu w Polsce jest Francophonic we współpracy z Trinity Entertainment i Progresja Music Zone. Bilety w cenie 150 złotych w sprzedaży od 24 września.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.