Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23204 miejsce

5. klip Bob One'a już w sieci!

Wczoraj wieczorem na CGM.pl zaprezentowano najnowsze wideo Bob One'a. Obraz powstał do utworu "Nie trzeba" promującego płytę TWÓJ RUCH wydaną nakładem MaxFloRec. Pojawiają się w nim znane twarze, m.in. Artur Wower i Ewa Trzewicarz

Bob One: - Obraz nie jest opowieścią o politykach, a raczej o Minęło zaledwie kilkanaście godzin od premiery, a najnowszy teledysk Bob One'a liczy kilkanaście tysięcy odsłon i setki komentarzy. Za tym sukcesem - poza samym artystą i scenarzystą w jednym - stoją m.in.: grupa Przedmarańcza (produkcja obrazka), DJ HWR (producent muzyki) i MaxFloRec (wydawca Bob One'a).

Czy Bob One'owi udało się przekazać w klipie to, co chciał? Czekamy na Wasze komentarze! / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRec/PrzedmarańczaImpuls do napisania kawałka "Nie trzeba" stanowiło zmęczenie działaniami sceny politycznej. W jego wizualizacji Bob One chciał pokazać jeszcze więcej. – Obraz nie jest opowieścią o politykach, a raczej o „drugiej stronie medalu”: zwykłych ludziach z ich codziennymi problemami, do których kieruję swój przekaz - komentował jeszcze na planie zdjęciowym. Czy udało mu się osiągnąć zamierzony cel? Sprawdźcie sami!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.