Facebook Google+ Twitter

5 listopada koniec Facebooka? 15,5 tys. użytkowników "lubi to!"

Najlepsi hakerzy świata chcą zniszczyć portal Marka Zuckerberga. "Anonymous" zapowiada zmasowany atak na 5 listopada br.

Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic license / Fot. Vincent DiamanteO akcji "Operation Facebook", hakerska grupa poinformowała przez serwis internetowy YouTube. W około 2-minutowym filmie zespół "Anonymous" wyjaśnia przyczyny operacji. Ich zdaniem, największy portal społecznościowy nie zapewnia swoim użytkownikom podstawowej ochrony danych osobowych.
- Facebook prowadzi sprzedaż informacji agencjom rządowym i udziela dostępu do zabezpieczonych danych, tak, aby można było szpiegować ludzi z całego świata - twierdzą autorzy nagrania.

"Anonimowi" sprzeciwiają się również polityce przechowywania prywatnych danych w systemie oraz fikcyjnych ustawień konta, niepozwalających na rzeczywiste dysponowanie prywatnymi informacjami. W nagraniu, cyberaktywiści uświadamiają użytkowników Facebooka, że danych osobowych nie można usunąć, a dostępna opcja likwidacji profilu jest złudna - informacje na twój temat pozostają w Facebooku i mogą być odzyskane w dowolnym czasie - podsumowują.

Zapowiedź likwidacji Facebooka (polskie napisy)


"Hakiści" założyli na portalu Facebook konto swojej organizacji. Blisko 15,5 tys. osób polubiło ich stronę. Liczba ta stale rośnie. Do akcji "Operation Facebook" mogą przyłączyć się wszyscy hakerzy ze świata oraz inni chętni.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Hahaha
  • Hahaha
  • 22.11.2011 18:29

Hahahahahahhahaha. No i co ???????? Mieli tak strasznie przejść do historii :D. Już ja prędzej bym zniszczyła facebooka!!!!!! Zgadzam się z nimi. Ale oni zrobili to tylko po to , żeby zwrócić na siebie uwagę. Sądzę , że nikt z nas nie wiedziałby teraz kim oni są , gdyby nie to , że chcieli zniszczyć facebook. To teraz niech siebie samych zhakują, bo to oni zaśmiecają internet jakimiś filmikami , a w rzeczywistości nic nie zrobili. Powinni zniszczyć facebook 17 dni temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
invie
  • invie
  • 04.11.2011 21:32

Moim zdaniem to ściema. A szkoda;/

Komentarz został ukrytyrozwiń
toxicana92
  • toxicana92
  • 04.11.2011 20:52

Mi w sumie wszystko jedno. I tak nas zinwigilują w inny sposób...

Komentarz został ukrytyrozwiń
TAaaak !
  • TAaaak !
  • 04.11.2011 18:37

Moim zdaniem niech usuną go ! Ta strona jest jak gry wszyscy się od niej uzależniają , mam kolegę który przebywa w domu i ciągle siedzi na tym na tym facebooku !!! Bez sensu jest ta strona !!!! Jeb** "facebook" !

Komentarz został ukrytyrozwiń
antyNET
  • antyNET
  • 04.11.2011 12:40

Popieram Anonymous. Ludzie "giną" w tym internetowym świecie. Są manipulowani przez media i portale społecznościowe, które zarażają wszystkich jak jakaś śmiertelna zaraza zbijając na tym fortunę. Rodzą się w ludziach nawyki chore, wszystko najlepiej załatwić przez internet, w internecie się umówić, poznać dziewczynę, kupić, sprzedać ... Po wyjściu do świata zewnętrznego stają się nieporadni, nie wiedzą gdzie iść, jak rozmawiać z ludźmi, jak zagadać do kobiety. Chwalicie się i szpanujecie tym co posiadacie, gdzie byliście, co robiliście godzinę wcześniej, co robicie teraz i co będziecie robić niebawem. Komentujecie kolegę, koleżankę, walicie wazelinę jak z ziemi na księżyc ... cyfrowe społeczeństwo niedojd i palantów. Jednak wszyscy liczą kasiorę tylko i nikt nie zastanawia się jak ogromną dziurę we łbie robią te portale ludziom, szczególnie młodym smarkaczom choć jak życie pokazuje i starsi nie są lepsi. Dlatego jestem "ZA" i nie tylko za eliminacją facebooka, ale również NK, Fotka i całej masy zagranicznych serwisów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pipek
  • Pipek
  • 03.11.2011 22:41

I bardzo dobrze moze wkoncu no lify sie oderwia od neta i wyjda na zewnatrz sie rozerwac:))

Komentarz został ukrytyrozwiń
kupakupakupakupa
  • kupakupakupakupa
  • 03.11.2011 20:19

hahahahahahahahahahahhahahaha BZDURAAAAAA !

Komentarz został ukrytyrozwiń
julita
  • julita
  • 03.11.2011 18:52

no chyba ich pojebało.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mania
  • Mania
  • 03.11.2011 18:00

Mvahahahah ! Koniec z facebookiem :D Lubię to !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adonai
  • Adonai
  • 30.10.2011 21:35

Płoń fejsie Płoń Buhahaha :D