Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12607 miejsce

5 listopada: „Spotkanie z aktorami“ w Warszawie!

Już w najbliższą sobotę, 5 listopada, w Warszawie, przy ulicy Francuskiej 12a, w restauracji „Miąższ“ odbędzie się druga edycja eventu charytatywnego „Spotkanie z aktorami“.

Impreza ma dwa cele – pierwszy, to zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację 16-letniej Klaudii, którą los ciężko doświadczył. Nastolatka, podopieczna Fundacji Rodzin Adopcyjnych, jest bowiem chora na białaczkę szpikową.

Drugi cel – zbiórka rzeczowa na rzecz najmłodszych podopiecznych IOP w Otwocku. W spotkaniu udział weźmie wielu artystów.
W akcji charytatywnej wezmą udział znani aktorzy. Swoją obecność potwierdzili: Magdalena Różczka, Mikołaj Roznerski, Aleksandra Domańska, Karolina Gorczyca oraz Beata Sadowska. / Fot. Fot. Zdjęcie promujące spotkanie 5 listopada
Swoją obecność w tym dniu w „Miąższu“ m.in potwierdzili: Magdalena Różczka, Mikołaj Roznerski, Karolina Gorczyca, Aleksandra Domańska oraz Beata Sadowska.

Będzie to okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym – można zrobić coś dobrego, wesprzeć obydwa cele, a do tego poznać osobiście ulubieńców ze szklanego ekranu i zamienić z nimi kilka słów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.