Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11190 miejsce

5 października Torsten Kanzler w krakowskich Fortach Kleparz

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-27 10:05

5 października krakowskie Forty Kleparz przyćmią swym line-upem całą Polskę, gościć tu będzie bowiem jeden z najlepszych niemieckich DJ’i , gwiazda wieczoru będzie Torsten Kanzler

Plakat eventu / Fot. Hellboy5 października krakowskie Forty Kleparz przyćmią swym line-upem całą Polskę, gościć tu będzie bowiem jeden z najlepszych niemieckich DJ’i, który spowoduje, że nawet siedzący w najciemniejszym zakątku klubu imprezowicze, nie usiedzą w miejscu! Torsten Kanzler ożywi spękane cegły fortów, wprawiając nawet ostatnią pajęczynę tego magicznego miejsca w ruch. Oprócz niego zagrają artyści, których nie trzeba wam przedstawiać są to: Siasia, Kami Lee, Lukash Andego, Nexy, Deas, Freejay, Arthur Crag oraz Hellboy.

Miejsce, w którym odbywa się impreza, to oczywiście Forty Kleparz, które mieszczą się przy ul. Kamiennej 2 i 4 w Krakowie. Festiwal odbędzie się tak jak w poprzednich edycjach, na dwóch scenach.

Bilety dostępne w przedsprzedaży po 25 złotych, a 35 zł w dniu eventu, bilety można zamawiać po przez rezerwacje mailowa hellboy@djhellboy.pl oraz bilety@electronicfestival.pl

Przedstawiamy biografię Torstena Kanzlera.

Urodził się w Wernigerode, a dorastał w Sprötau. Jego życie, jak i pierwsze kontakty z muzyką miały miejsce w Thüringen. Takie zespoły jak Depeche Mode, Tocotronic lub Technotronic miały wpływ na rosnące uzależnienie muzyką elektroniczną. Już we wczesnych latach wzrastało moje pragnienie za imprezami, techniawkami … - mówi. Dje jak Sven Väth, Daz Sound, Pierre wciągnęli mnie w swe sidła. Rozpoczęło się szaleństwo! Załatwiłem sobie gramofon, mixer i kamień węgielny został w ten sposób położony. Weekendy składały się z imprez, a okres suszy w świetle dnia zapełniałem godzinnymi sesjami – mixami z winylami w domu. Mój kręg znajomych zmalał wtedy do ok. 10-15 przyjaciół, których maltretowałem moimi godzinnymi setami w mieszkaniu. Kolejny krok milowy miał miejsce w 1998 roku. Marco Remus oraz jego agencja bookingowa Stereo70 wkroczyli w moje życie, w której pracowałem do 2003 roku. Przeprowadzka w 2001 do Berlina pozwoliła mi na zaistnienie na największych eventach, jak Love Parade, Sonne Mond Sterne Festival lub na Time Warp, jak i w legendarnym berlińskim Tresorze. Grono moich fanów rosło.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.