Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

704 miejsce

5 pomysłów na udaną imprezę karnawałową!

Karnawał powoli zbliża się ku końcowi, więc to ostatni dzwonek do zorganizowania niezapomnianej imprezy wśród znajomych. Nie masz jeszcze pomysłu, jak spędzić ostatni karnawałowy weekend? Oto najlepsze pomysły na imprezę!

 / Fot. w24American House Party

Ostatnimi czasy bardzo popularne w Polsce stały się imprezy w amerykańskim stylu. Jak przygotować taką imprezę? Można zainspirować się filmami typu "American Pie" lub pomyśleć, co kojarzy nam się z kulturą amerykańską i samemu coś wymyślić. Co do wykorzystania różnych gadżetów, które wprawią w nastrój amerykański, jest ich naprawdę cała masa - niektóre można nawet samu stworzyć wraz ze znajomymi. Podstawą takich imprez stały się czerwone kubki plastikowe, które stały się ikoną amerykańskich imprez - dzięki Bogu są już w Polsce, przez co można bez problemu je dostać, wystarczy wygooglować (ja znalazłem w sklepie internetowym www.entice.sklep.pl). Warto zapewnić również odpowiednią muzykę i piosenki rodem z USA ("American boy", "Californication", "San Francisco").

Co więcej, warto stworzyć nastrój typowo amerykański, tak, aby każdy imprezowicz czuł się jakby był w danej chwili w USA. Można przygotować zaproszenia w stylu wiz amerykańskich, zrobić dekoracje z największymi symbolami Ameryki (statua wolności, napis "Hollywood"), które można wyciąć z kartonów. Warto też zapewnić atrakcje podczas imprezy, aby nie stała się tylko zwykłą nasiadówą. Pomogą nam w tym wspomniane wcześniej czerwone kubki, dzięki którym możemy przeprowadzić gry, zapewniając tym samym niezwykłą zabawę. Gier jest naprawdę dużo, więc wystarczy wejść na www.redcup.pl i zapoznać się z regułami poszczególnych gier, wybrać najbardziej odpowiednie. Pamiętajcie o jednym, organizując taką prawdziwą domówkę w amerykańskim stylu, zaproście dużo znajomych i zapewnijcie dużo napojów wysokoprocentowych. Taką imprezę można organizować nie tylko w karnawale, każda pora jest dobra i warto taką tematykę wykorzystywać, jako wspaniały pomysł na sylwestra, imprezę urodzinową, czy nawet jako świetny pomysł na wieczór kawalerski i panieński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Robert Niedziałek
  • Robert Niedziałek
  • 14.02.2012 14:39

Przedstawiacie świetne pomysły na organizacje imprezy, dołączam więc 6 pomysł - gry detektywistyczne KTO ZABIŁ ?
"KTO ZABIŁ ?" łączy w sobie wszystkie pomysły opisane w artykule, polecam !
Więcej informacji na stronie www.ktozabil.pl lub na fb http://www.facebook.com/Ktozabil

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.