Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8145 miejsce

5. rozbiór Polski?

Manifestacja w Warszawie z okazji święta Odzyskania Niepodległości rozpędzana przez uzbrojone oddziały obcych służb. Niemożliwe? A może jednak taka czeka nas przyszłość.

Obce siły porządkowe, te z zachodu i ze wschodu na ulicach Polskich miast. Wezwał je urzędnik, bo dano mu większe prawa niż miał towarzysz Jaruzelski z całym WRON-em podczas wprowadzania stanu wojennego. Czarny scenariusz? Jeden z możliwych jednak.

Na youtube zamieszczono film, który podbija internet i facebooka. Czarny scenariusz futurystów to prowokacja czy smutna rzeczywistość?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jeśli stracimy niepodległość odpowiedzialni za to będą ci, którzy już teraz chcą prowadzić politykę zagraniczną według zasady: wszystko albo nic, naśladując w tym Arabów palestyńskich i inne narody, opanowane swego czasu, częściowo aż do dzisiaj przez narwańców. Tacy ludzie już kilkakrotnie zdobyli przewagę i doprowadzili nasz kraj do katastrofy: 1788-91, 1830, 1861-63, 1938-39.

Ten filmik to dość prymitywna propaganda, przeznaczona dla przekonanych, że wszystkiemu są winni "ruchole" i "szwaby", a nie nasze własne i naszych przodków błędy i zaniedbania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku, otóż to, otóż to.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A czego Państwo się spodziewaliście? Przecież ten proces trwa od wielu lat, tylko ludzie "biją się" o "pietruszkę", a UKŁAD robi swoje.

Teraz już wiecie, dlaczego odpowiedzialni za stan wojenny nigdy nie będą odpowiadać?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.