Facebook Google+ Twitter

5. Urodziny Vavamuffin w Stodole

W piątek, 4 kwietnia w warszawskiej Stodole wystąpi jedna z najbardziej znanych polskich grup grających raggamuffin - Vavamuffin. Dla czytelników Wiadomości24.pl mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Strona www zespołu. / Fot. screenW marcu tego roku minęło 5 lat od 1. występu warszawskiej grupy Vavamuffin. Jak piszą sami muzycy na oficjalnej stronie zespołu: "Przez ten czas zagraliśmy ogromną ilość koncertów, wydaliśmy 3 płyty i parę singli, DVD... Ale przede wszystkim dostaliśmy od Was wiele miłości, wsparcia, energii." Muzycy chcą się odwdzięczyć swoim fanom. Zapowiadają świetną zabawę jak i również dodatkowe, urodzinowe atrakcje.

Zespół Vavamuffin został założony w 2003 roku. Ich debiutancka płyta "Vabang!", wydana w 2005 roku, okazała się sporym sukcesem. 15 energicznych, zupełnie świeżych kawałków przyniosło zespołowi uznanie i dużą popularność na polskiej scenie reggae. "Vabang!" zajęła m.in. pierwsze miejsce w plebiscycie magazynu Free Colours w kategorii "Najlepsza płyta polska". Płytę promowały teledyski: Bless i VavaTo.

W 2006 roku zespół wydał swoją drugą płytę. Na albumie znalazły się remixy piosenek z wspomnianego "Vabang!". Rok później zespół zaprezentował już zupełnie nowy materiał "Inadibusu". Nowy krążek promuje singiel: Hooligan Rootz.

W skład Vavamuffin wchodzi 9 członków. Do największych indywidualności i motorów zespołu z pewnością należy trzech wokalistów: Pablopavo, Reggaenerator i Gorg. W Stodole wystąpią także przyjaciele zespołu: pochodzący z Belgradu Hornsman Coyote i Ragana.

Skład zespołu:

Pablopavo (wokalista)
Reggaenerator (wokalista)
Gorg (wokalista)
Emili Jones (bas) (od czerwca 2005)
Jahcob Junior (perkusja)
Raffi Kazan (gitara)
Mothashipp (syntezatory, piano)
Dubbist (sampler, gramofony)
Barton (dubmaster)

Dyskografia:

Vabang! (2005)
Dubang! (2006, jest to płyta z remiksami piosenek z Vabang!)
Inadibusu (2007)

KONKURS

Dla czytelników Wiadomości24.pl zorganizowaliśmy konkurs. Do wygrania były 2 podwójne wejściówki na piątkowy koncert Vavamuffin w Stodole. Wystarczyło wysłać odpowiedź na poniższe pytanie na adres: barca.9@wp.pl

Kto jest reżyserem klipu Vavamuffin pt."VavaTo" ?

Zwycięzcami zostali:
Michał Szypulski
Piotr Kopaczewski
Justyna Gauden
Bartosz Bernart

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział pełnoletni internauci z wyjątkiem rodzin organizatorów, pracowników klubu Stodoła i redaktorów Wiadmości24.pl moderujących tekst. :)
2. Odpowiedź należy przesłać na mail: barca.9@wp.pl, w temacie wpisując: „w24 konkurs”.
3. W treści wiadomości należy wpisać odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz imię i nazwisko osoby towarzyszącej, telefon kontaktowy. Tylko zwycięzca i osoba towarzysząca ma prawo skorzystać z zaproszenia!
4. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailem zwrotnym, zawierającym informacje na temat odbioru wejściówek.
5. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Wszelkie kwestie sporne będą rozsądzane zgodnie ze zdrowym rozsądkiem organizatorów :), wszelkie niejasności - barca.9@wp.pl

Linki:

www.vavamuffin.art.pl
www.vavamuffin.waw.pl
www.stodola.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

niestety w Poznaniu juz grali: 29.03.2008

Komentarz został ukrytyrozwiń

wybrał bym sie na koncercik, wie ktoś kiedy grają w Poznaniu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.