Facebook Google+ Twitter

5. Walentynkowy Rajd Rowerowy w Tychach

Już jutro, w poniedziałek 14 lutego w Tychach, odbędzie się 5. Walentynkowy Rajd Rowerowy. Rowerzyści tradycyjnie przejadą z Tychów do Bierunia, gdzie mieści się drewniany kościółek świętego Walentego.

Plakat promujący 5 Walentynkowy Rajd Rowerowy w Tychach / Fot. Michał KasperczykCelem rajdu będzie kościółek pod wezwaniem św. Walentego w Bieruniu Starym, gdzie odbywają się doroczne uroczystości odpustowe ku czci patrona. Odpust, to już tradycja, należy jednak pamiętać, iż św. Walenty to nie tylko patron zakochanych lecz także chorych.

Zbiórka uczestników odbędzie się w poniedziałek, 14 lutego przed godz. 15.00 przy restauracji McDonald′s w Tychach (al. Bielska 100). Wyjazd na trasę o godz. 15.00.

Poziom wycieczki przewidziany jest dla średnio zaawansowanych rowerzystów. Jej trasa wynosi ok. 15 km. Każdy z uczestników otrzyma również serduszko. Do wyboru będą dwa kolory - zielony, dla osób wolnych i czerwony, dla osób zajętych.

Udział w rajdzie odbywa się na własną odpowiedzialność. Organizator, serwis www.NOLTYCHY.pl nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18 mogą wziąć udział w rajdzie tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę. Należy pamiętać o odpowiednim ubiorze przystosowanym do pogody oraz o oświetleniu roweru.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.