Facebook Google+ Twitter

64. Mistrzostw Polski w slalomie kajakowym w Nowym Sączu

Nowy Sącz 11-12 sierpnia gościł najlepszych kajakarzy z całej Polski, którzy rywalizują w 64. mistrzostwach Polski w slalomie kajakowym. Impreza ta odbywa się na Dunajcu tuż przy moście Heleńskim.

Plakat Mistrzostw Polski / Fot. Materiał Promocyjny organizatorów Nowy Sącz 11-12 sierpnia gości najlepszych kajakarzy z całej Polski, którzy rywalizują w 64. mistrzostwach Polski w slalomie kajakowym. Impreza ta odbywa się na Dunajcu w okolicy mostu Heleńskiego i wpisana jest w obchody 100-lecia sądeckiego kajakarstwa.

Pierwsze rywalizacje odbywały się w sobotę od godziny 10.Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Górskim - Slalomie w Nowym Sączu / Fot. Agnieszka Uchman

Uroczyste zakończenie mistrzostw Polski z wręczeniem medali odbędzie się dzisiaj o 15.30 na sądeckim Rynku.

Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie na rzece Dunajec w Nowym Sączu / Fot. Agnieszka UchmanW mistrzostwach Polski seniorów biorą udział najlepsi polscy kajakarze, którzy ścigają się ze światową czołówką na torach slalomowych w wielu krajach. Będzie również okazja, aby podziękować tegorocznym olimpijczykom za mnóstwo emocji, jakich dostarczyli nam podczas swoich występów na igrzyskach w Londynie.

64. mistrzostwa Polski w slalomie kajakowym swoim patronatem objął prezydent Ryszard Nowak. Organizatorami zawodów są: KS Start Nowy Sącz oraz Polski Związek Kajakowy.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.