Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

114139 miejsce

64 procent Polaków źle ocenia rząd Donalda Tuska

64 proc. ankietowanych źle ocenia pracę rządu Donalda Tuska - wynika z sondażu TNS OBOP. 26 proc. pozytywnie ocenia działania Rady Ministrów.

Sonda

Jak oceniasz pracę rządu?

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaDonalda Tuska, jako premiera źle ocenia 55 proc. respondentów. 37 proc. badanych ma dobre zdanie o Prezesie Rady Ministrów.

Prezydenta Bronisława Komorowskiego pozytywnie ocenia 51 proc. ankietowanych. 33 proc. ma do jego pracy negatywny stosunek. - czytamy w serwisie wp.pl.

Sondaż przeprowadzony został między 6, a 10 maja 2011 r.

Na kogo zagłosowaliby Polacy, gdyby mogli oddać dwa głosy?

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

Dagan
  • Dagan
  • 01.06.2011 21:21

No tak to jest jak sie nie pamieta kampani , jak obecny premier zarzucil Kaczynskiemu ceny a teraz jak to zrobil Kaczynski to PO twierdzi a skad ma wiedziec a skad ma wiedziec to wtedy Kaczynski .Proste wybor jest jeden niech wroci SLD bo oni to nie dosc ze okradna nic nie zrobia

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 27.05.2011 05:46

jak to jest,że PO prowadzi w rankingu jak PZPR?Tusk to najgorszy premier od czasu Piasta Kołodzieja.Tusku,lepiej wyjedź do Tel Awiw.

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 25.05.2011 17:32

levy Wczoraj 23:14
LEVY, DLACZEGO ŻYCZYSZ POLAKOM WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO.?
CO ONI CI ZROBILI?

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 25.05.2011 17:29

gdy Tusk przejmował władzę od Pana Jarosława w 2007r, chleb kosztował 2,30zł/kg
wystarczyło 3,5 roku rządzenia tego NIERZĄDU TUSKA i chleb mamy po 6,90 zł/kg.

KAŻDY KTO ŻYCZY PONOWNEGO WYBORU tuska, ŻYCZY NARODOWI POLSKIEMU WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO.
PYTAM - KTO TO JEST I DLACZEGO ŹLE ŻYCZY POLAKOM?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
  • Jacek
  • 25.05.2011 11:25

Kazda wladza nawet to "nieomylna" jak PO powinna byc weryfikowana przez wyborcow.Ile obietnic zostalo spelnionych ? Czy naprawde zyje sie nam lepiej ? Oni (rzadzacy) twierdza ze jest cacy,ale wielu z nas nie widzi tego w naszym codziennym zyciu.Ciagle tlumaczenie,ze Kaczynski jest winny powoli nie wystarcza.Nie uwierze tez w nowe obietnice.Nie bedzie zadnych reform,bo wtedy trzeba zacisnac pasa i lud bedzie bardziej niezadowolony.Trzeba wmowic narodowi ze jest super a oni wybiora nas na nastepne cztery lata.Co bedzie po tym,niech sie martwia inni........

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan Kowalski
  • jan Kowalski
  • 25.05.2011 08:49

Panie GDAK z pana to fajny KWAK.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ROBERT
  • ROBERT
  • 25.05.2011 00:07

OGHANA ! Z 23 33 !!! CHYBA BARDZIEJ NIŻ TY CZŁOWIECZE, TO NIKT W POLSCE NIE JEST PRZEZ PLAJT-FORMIARZY I IM PODOBNYCH OTUMANIONY !!! MASZ CHYBA CIEPŁĄ POSADKĘ, W JAKIMŚ URZĘDZIE I DRŻYSZ JAK OSIKA, W OBAWIE PRZED ZMIANĄ OPCJI RZĄDZĄCEJ ! TY NAJWIĘKSZĄ OBŁUDĘ, NAZWIESZ JEDYNĄ PRAWDĄ I TO WSZECHCZASÓW !

Komentarz został ukrytyrozwiń
janbociek
  • janbociek
  • 24.05.2011 23:59

Moja rada dla lizodupców Rudego - nie szczekajcie i nie wciskajcie i tak już otumanionemu narodowi,że Rudy nie jest fałszywy.Rudy i jego banda Peło to tragedia dla Polski.Prawdziwy sondaż nigdy nie był ujawniony.

Komentarz został ukrytyrozwiń
oghana7
  • oghana7
  • 24.05.2011 23:33

TO TAKI MAMY KRETYNSKI NAROD OTUMANIONY PRZEZ JARKACZA M GLA SMOLENSKA I RYDZYKA ?ZGROZA ! MAMY WSPANIALEGO PREMIERA CENIONEGO W EUROPIE I NIE BEDZIE JUZ NIGDY LEPSZEGO .

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 24.05.2011 23:15

teraz czas na zwycięzców czyli tuska a dziady niech idą