Facebook Google+ Twitter

65. Warszawski Turniej Delta Cup dla rocznika 2003

W ubiegły weekend rozegrany został 65. turniej z serii Delta Cup. Tym razem rywalizowały w nim drużyny złożone z chłopców urodzonych w 2003 roku.

65. turniej z serii Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiW sobotę 17. marca rozegrany został kolejny turniej z serii Warszawskich Turniejów Delta Cup. Była to już 65. edycja tej imprezy, a rywalizowały w niej drużyny złożone z chłopców urodzonych w 2003 roku. Turniej odbył się w nowoczesnej hali sportowej mieszczącej się przy Zespole Szkół nr 79 w Wilanowie.

W 65. turnieju Delta Cup rywalizowało siedem zespołów, które rozegrały między sobą mecze na zasadzie "każdy z każdym". Zespołem, który zgromadził najwięcej punktów okazał się Polonez Warszawa. Walka o zwycięstwo toczyła się jednak do ostatniego spotkania, a w grze były jeszcze zespoły Alfy Przymierza Rodzin i CWKS Legia Bemowo I.

65. turniej z serii Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiMimo zaciętej walki, na boisku dominowała czysta gra, w związku z czym sędziowie nie mieli tego dnia dużo pracy. Młody wiek uczestników nie oznaczał, iż na boisku oglądaliśmy kopaninę i brak ładu. Kibice wiele razy obejrzeli ciekawie skonstruowane akcje oraz gole nieprzeciętnej urody. Cieszy też świetna atmosfera na trybunach, którą stworzyli zasiadający na nich rodzice oraz zawodnicy czekający na swoje mecze.

Zwycięzcą 65. turnieju Delta Cup został Polonez Warszawa. Na drugim miejscu
podium znalazła się Alfa Przymierza Rodzin, a z trzecią lokatą do domu odjechał zespół CWKS Legia Bemowo I. Dalsze lokaty przypadły drugiemu zespołowi Legii Bemowo, Delcie Warszawa I, Delcie Warszawa II i UKS Esperanto 222.

Oczywiście tak, jak podczas każdego turnieju wręczone zostały nagrody indywidualne. Królem strzelców został piłkarz K.S. Delta Warszawa I, Konrad Dudaref. Najlepszym zawodnikiem, który notabene zaliczył jedno trafienie mniej od króla strzelców ogłoszony został Maciej Kojtek z Poloneza Warszawa, a najlepszym bramkarzem z czystym kontem podczas całej imprezy został Antek Kowalski (Alfa Przymierze Rodzin).

65. turniej z serii Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiKlasyfikacja:
1. Polonez Warszawa
2. Alfa Przymierze Rodzin
3. CWKS Legia Bemowo I


Najlepszy zawodnik: Maciej Kojtek (Polonez Warszawa)
Król strzelców: Konrad Dudaref (K.S. Delta Warszawa I)
Najlepszy Bramkarz: Antek Kowalski (Alfa Przymierze Rodzin)

Szczegółowe informacje o turnieju można znaleźć na stronie internetowej organizatora: www.delta.warszawa.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.