Facebook Google+ Twitter

65-lecie Powstania Ludowych Zespołów Sportowych w Tarnowie

Już w najbliższą sobotę 3 marca 2012 roku, o godzinie 10 w restauracji Mimoza w Tarnowie, odbędzie się uroczystość 65. rocznicy powstania organizacji skupiającej wokół siebie sportowców, działających głównie poza wielkimi miastami.

 / Fot. LZSImpreza będzie okazją do wyróżnienia najaktywniejszych sportowców i działaczy tej organizacji, z której wywodzi się wielu słynnych sportowców, m.in. Adam Małysz. LZS skupiają wokół siebie wiele klubów, nie tylko tych z klas lokalnych lub grup okręgowych, czy też regionalnych, ale również ekstraligi i pierwszej ligi piłkarskiej.

Poza piką nożną w strukturach Ludowych Zespołów Sportowych działają kluby sportowe, uprawiające 15 innych dyscyplin sportowych, choćby takich jak skoki narciarskie, koszykówka, szachy, siatkówka i co warto zaznaczyć, reprezentanci LZS osiągają sukcesy nie tylko w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.