Facebook Google+ Twitter

66. Tour de Pologne na Podkarpaciu. Utrudnienia w ruchu

Trasa IV etapu wyścigu prowadzi z województwa lubelskiego na Podkarpacie. W naszym województwie kolarze przejadą drogami powiatów leżajskiego, łańcuckiego i rzeszowskiego. Etap zakończy się w Rzeszowie.

 / Fot. KWP w RzeszowieDokładnie w środę, 5 sierpnia, na Podkarpacie zawita 66. Tour de Pologne. Na drogach naszego województwa rozegrane zostaną dwa etapy wyścigu. IV etap prowadzący z Nałęczowa do Rzeszowa i V etap ze Strzyżowa do Krynicy. Policjanci przygotowali objazdy, będą też kierować ruchem, by kierowcy nie odczuli utrudnień.

I dzień na Podkarpaciu 66. Tour de Pologne

Kolumna wyścigu zjawi się w Kulnie w powiecie leżajskim (droga nr 877) w środę, 5 sierpnia, około godziny 15.30. Potem kolarze przejadą przez: Kuryłówkę, Stare Miasto, Leżajsk (około godziny 15.50), Giedlarową, Biedaczów.

Około godziny 16.15 wyścig "wjedzie" w powiat łańcucki, kolumna minie: Żołynię, Rakszawę,
Dąbrówki, Wolę Małą, Łańcut (około godziny 16.30), Kraczkową.

Około godziny 16.50 kolarze wjadą do Rzeszowa ulicą Lwowską.

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie informuje że:

W godz. 6.00-13.00
Zamknięty dla ruchu (z wyjątkiem MPK) odcinek od al. Piłsudskiego do placu Śreniawitów (ulice Cieplińskiego i Lisa Kuli). Ruchem poprzecznym steruje policja. Ruch autobusów MPK odbywa się dwukierunkowo jedną jezdnią al. Cieplińskiego (prawa nitka jadąc od al. Piłsudskiego).

Wyłączone sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach: Piłsudskiego, Cieplińskiego, Jagiellońska - Lisa Kuli, Lisa Kuli, Dąbrowskiego (plac Śreniawitów).

W godz. 16.52-17.35

Planowane wyłączenie sygnalizacji od godz. 16.40, włączenie po przejechaniu peletonu kolarzy ok. godz. 17.35. Na całym odcinku w ciągu ulic Lwowskiej (od granicy miasta) i Piłsudskiego ruchem steruje policja.

Wyłączone sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach: Lwowska, Cienista, Lwowska, Leszka Czarnego, Kujawska, Lwowska Rejtana, Piłsudskiego, Targowa Głowackiego, Piłsudskiego,
Asnyka, Piłsudskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego, Cieplińskiego (wyłączona I i II etap), Marszałkowska - Kochanowskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.