Facebook Google+ Twitter

6. Aukcja Sztuki Współczesnej w Opolu

W sobotę 16 maja 2015 r. o godz. 16.00 w Sali Kameralnej Filharmonii Opolskiej Opolu odbędzie się 6. Aukcja Sztuki Współczesnej.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. archiwum Polska Press Grupy/ Adam WojnarNa 6. Aukcji Sztuki każdy zainteresowany będzie miał okazję nabyć dzieła młodych polskich artystów, którzy zdobywają coraz większą popularność wśród kolekcjonerów i miłośników sztuki współczesnej.
Warto zwrócić uwagę na szereg ciekawych prac, stworzonych m.in. przez takich twórców jak Stanisław Tomalak, Andrzej Fronczak, Katarzyna Rutkowska, Natalia Pastuszenko i wielu innych. Wszystkie wybrane do udziału w aukcji dzieła odznaczają się oryginalnością, nieszablonowością tematów oraz różnorodnością używanych środków malarskich.
Wydarzenie w Opolu będzie niezwykłą okazją, dającą możliwość obcowania ze współczesną sztuką, kreowaną przez naszych rodzimych artystów. Obrazy i rzeźby przez nich tworzone mogą stać się ciekawą i przykuwającą uwagę ozdobą domu, bądź pięknym prezentem, który zaskoczy niejedną osobę.
Wszystkich chętnych zachęcamy do wzięcia udziału w tej interesującej imprezie artystycznej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, zaś cena wywoławcza każdego z dzieł zaczyna się już od 500 złotych.
50 specjalnie wybranych obrazów już można oglądać na stronie Domu Aukcyjnego DNA www.da.dnagallery.pl .

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: opole aukcja DNA


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.