Facebook Google+ Twitter

6 Aukcja Sztuki Współczesnej – Young Art Attack

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-09-25 12:37

Uderzeniem młodej sztuki zaczyna sezon jesienny Galeria DNA i Wrocławski Dom Aukcyjny.

Już w najbliższą sobotę, 28 września 2013 roku, odbędzie się 6 Aukcja Sztuki Współczesnej, organizowana przez Wrocławski Dom Aukcyjny oraz Galerię DNA. Będzie to niespotykana okazja do nabycia wyjątkowych dzieł. Wszystkie obrazy można oglądać w Galerii DNA (budynek Sky Tower) oraz na stronie internetowej www.wda.dnagallery.pl
Aukcje organizowane w Sky Tower cieszą się dużym zainteresowaniem, to czas gdzie w miłej atmosferze możemy poczuć dreszcz emocji i powalczyć o wyjątkowe dzieła sztuki. W ciągu minionego roku w trakcie pięciu zorganizowanych przez WDA aukcji nabywców znalazło ponad 200 obrazów, a wśród naszych klientów jest już stałe grono kolekcjonerów wrocławskich. Licytację każdego obrazu rozpoczynamy od 500 zł.
Prezentujemy artystów młodych i uznanych, których prace zawsze znajdują wielu chętnych. Tym razem szczególną uwagę warto zwrócić na: Lenkę Kubicę i jej „Na plaży II” rozpoczynający nową serię; „Komar Wujka Stefana” autorstwa, rozchwytywanego po udziale w międzynarodowych Targach Sztuki Preview Berlin, Grzegorza Klimka; przyglądającą się nam z plakatu pracę Roberta Romanowicza p.t. „okoWoko”, czy współczesną interpretację klasycznego „Śniadania na trawie”, której podjął się Dariusz Grajek. Na 6 aukcji do wylicytowania również nowe prace i nowe nazwiska artystów, które są owocem naszych poszukiwań i selekcji.

Wrocławski Dom Aukcyjny & Galeria DNA
ul. Powstańców Śląskich 95
50-115 Wrocław
tel. 71 797 80 78
www.dnagallery.pl
(Kinga Frankowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.