Facebook Google+ Twitter

6. edycja Dni Jana Pawła II od 7 do 9 listopada w Krakowie

Myślą przewodnią odbywających się od 2006 roku Dni Jana Pawła II jest „Godność”. Od 7 do 9 listopada nie zabraknie, koncertów, konkursów, sesji naukowych, dyskusji, wystaw, pokazów filmowych i przedstawień teatralnych.

 / Fot. Myślą przewodnią odbywających się od 2006 roku Dni Jana Pawła II jest „Godność”. Koordynatorem, a zarazem głównym organizatorem imprezy jest Politechnika Krakowska, która wraz z innymi krakowskimi i małopolskimi uczelniami oraz instytucjami popularyzującymi dziedzictwo Papieża przygotowała bogaty program.

Od 7 do 9 listopada nie zabraknie, koncertów, sesji naukowych, dyskusji, wystaw, pokazów filmowych i przedstawień teatralnych. W ramach eventu zorganizowane zostały trzy konkursy: kompozytorski, literacki i fotograficzny. Dla zainteresowanych zamieszczamy poniżej regulaminy, zawierające zasady uczestnictwa.

Regulaminy konkursów: literackiego, kompozytorskiego i fotograficznego.

W czasie trwania już szóstych Dni Jana Pawła II w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Nowodworskiego w Krakowie będzie można zobaczyć wystawę prac z ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt. "Jan Paweł II w naszych sercach i umysłach", która będzie otwarta od 10 do 14.

Zobacz program 6. edycji Dni Jana Pawła II

W Komitecie honorowym przedsięwzięcia zasiadają: Arcybiskup Metropolita Krakowski Kardynał Stanisław Dziwisz, Kardynał Franciszek Macharski, Wojewoda Małopolski Stanisław Kracik Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa i Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Patronat medialny objęli: TVP Kraków, Radio Kraków, Dziennik Polski, portal DlaStudenta.pl oraz Radio Nowinki, działające przy Politechnice Krakowskiej.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.