Facebook Google+ Twitter

6 grudnia w Szymbarku: Mikołajkowa stolica Polski

Centrum Edukacji i Promocji Regionu zaprasza do Szymbarka na VII Ogólnopolski Zjazd Mikołajów, pod patronatem rzecznika praw dziecka Marka Michalaka.

Mróz i wiatr nie zmroził serc ponad sześciuset mikołajowych twardzieli i twardzielek, którzy w niedzielę przed południem zagrzewali się wśród kolęd i przygotowywali do rajdu ryczące pojazdy na gdańskiej Zaspie. Miejmy nadzieję, że hart ducha i zdrowie nie zawiodą też Mikołaja jutro – w jego tradycyjne święto, które szczególnie wystrzałowo obchodzić będzie można w Szymbarku.

Mikołaj przybędzie o godz. 10.30 do słynnego Domu do Góry Nogami. Dzieci, które tu przyjadą na spotkanie ze świętym seniorem, muszą mieć obowiązkowo: paczuszkę ze słodyczami lub upominkiem i książeczkę dla swoich rówieśników na Wschodzie. I warunek konieczny: trzeba tu być w ubranku Mikołaja!

Fotoreporter „Dziennika Bałtyckiego” wykona wspólne zdjęcie z Mikołajem, które dzieci będą mogły obejrzeć już następnego dnia we wtorek, 7 grudnia w wydaniu gazety. Dla dzieci wystąpi z koncertem Danuta Błażejczyk, towarzyszyć jej będzie Śnieżynka Karolinka.

Imprezę poprowadzi:

Marzanna Graff

Telefony kontaktowe, zgłoszenia:
CEPR (58) 684-69-33, 725-994-001
Mirosław Zieliński 605-570-637

Info na temat Zjazdu Mikołajów w Szymbarku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.