Facebook Google+ Twitter

6 października startuje PlusLiga

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-09-07 11:23

Za miesiąc ruszają siatkarskie rozgrywki o tytuł mistrza Polski. Kto w tym roku zdobędzie koronę?

Spore szanse ma obecny mistrz Polski Asseco Resovia Rzeszów. Jednak nikogo nie należy skreślać. Groźni będą także bełchatowianie i jastrzębianie oraz drużyna z Kędzierzyna.

I.kolejka może przynieść sporo niespodzianek. Pierwsze mecze rozegrane zostaną 6 października.


1. kolejka (6.10.2012)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS UWM Olsztyn
PGE Skra Bełchatów - LOTOS Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce
Delecta Bydgoszcz - Wkręt-met AZS Częstochowa

2. kolejka (13.10.2012)
Indykpol AZS UWM Olsztyn - Wkręt-met AZS Częstochowa
Effector Kielce - Delecta Bydgoszcz
AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel
LOTOS Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów

3. kolejka (20.10.2012)
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS UWM Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel - LOTOS Trefl Gdańsk
Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska
Wkręt-met AZS Częstochowa - Effector Kielce

4. kolejka (27.10.2012)
Indykpol AZS UWM Olsztyn - Effector Kielce
AZS Politechnika Warszawska - Wkręt-met AZS Częstochowa
LOTOS Trefl Gdańsk - Delecta Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

5. kolejka (3.11.2012)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS UWM Olsztyn
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów
Wkręt-met AZS Częstochowa- LOTOS Trefl Gdańsk
Effector Kielce - AZS Politechnika Warszawska

6. kolejka (10.11.2012)
Indykpol AZS UWM Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska
LOTOS Trefl Gdańsk - Effector Kielce
Asseco Resovia Rzeszów - Wkręt-met AZS Częstochowa
PGE Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

7. kolejka (17.11.2012)
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS UWM Olsztyn
Delecta Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Wkręt-met AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów
Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów
AZS Politechnika Warszawska - LOTOS Trefl Gdańsk

8. kolejka (24.11.2012)
Indykpol AZS UWM Olsztyn - LOTOS Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska
PGE Skra Bełchatów - Effector Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Wkręt-met AZS Częstochowa
Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz

9. kolejka (28.11.2012)
Delecta Bydgoszcz - Indykpol AZS UWM Olsztyn
Wkręt-met AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel
Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów
LOTOS Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów

10. kolejka (1.12.2011)
Indykpol AZS UWM Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel
Wkręt-met AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz

11. kolejka (8.12.2012)
Wkręt-met AZS Częstochowa - Indykpol AZS UWM Olsztyn
Delecta Bydgoszcz - Effector Kielce
Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
LOTOSTrefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów

12. kolejka (15.12.2012)
Indykpol AZS UWM Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
LOTOS Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz
Effector Kielce - Wkręt-met AZS Częstochowa

13. kolejka (22.12.2012)
Effector Kielce - Indykpol AZS UWM Olsztyn
Tytan AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska
Delecta Bydgoszcz - LOTOS Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów

14. kolejka (5.01.2013)
Indykpol AZS UWM Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów - Delecta Bydgoszcz
LOTOS Trefl Gdańsk - Wkręt-met AZS Częstochowa
AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce

15. kolejka (12.01.2013)
AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS UWM Olsztyn
Effector Kielce - LOTOS Trefl Gdańsk
Wkręt-met AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
Delecta Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

16. kolejka (26.01.2013)
Indykpol AZS UWM Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Delecta Bydgoszcz
PGE Skra Bełcható - Wkręt-met AZS Częstochowa
Asseco Resovia Rzeszów - Effector Kielce
LOTOS Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska

17. kolejka (2.02.2013)
LOTOS Trefl Gdańsk - Indykpol AZS UWM
Olsztyn
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów
Effector Kielce- PGE Skra Bełchatów
Wkręt-met AZS Częstochowa- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

18. kolejka (9.02.2013)
Indykpol AZS UWM Olsztyn - Delecta Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel - Wkręt-met AZS Częstochowa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce
PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska
Asseco Resovia Rzeszów -
LOTOS Trefl Gdańsk

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.