Facebook Google+ Twitter

6 spraw, o których musisz wiedzieć zlecając nową stronę www

Chcesz zlecić wykonanie nowej strony internetowej dla Twojej firmy? Musisz wiedzieć o 6 rzeczach, które uchronią Cię przed popełnieniem kosztownego błędu. Błędu, którego możesz już nigdy nie naprawić!

autor mjjamin, sxc.hu http://www.sxc.hu/browse.phtml?f=view&id=346146 / Fot. mrjamin, sxc.huWiele firm po jakimś czasie decyduje się na zmianę swojej aktualnej strony internetowej. Właściciel czasem stwierdza po prostu, że stara strona mu się już nie podoba i chce mieć coś nowego. Zleca wykonanie firmie zajmującej się tworzeniem stron internetowych nie zwracając uwagi na to, jak ona to zrobi. Właściciel firmy nie ma pojęcia jak działają pewne mechanizmy w Internecie - i wcale nie musi o tym wiedzieć. W końcu projektowanie stron internetowych to nie jest jego biznes - on jest tu klientem. Ale jeżeli firma, która się tym zajmuje zawodowo, nie bierze pod rozwagę ważnych kwestii związanych z tworzeniem nowej strony - to może klientowi wyświadczyć niedźwiedzią przysługę, za który jeszcze klient z chęcią zapłaci.

Ale o co chodzi?


Wszystko rozbija się o to, żeby nowa strona nie straciła odwiedzających, jakich miała przy starej wersji. A dodatkowo - pozyskać kolejnych, nowych internautów, którzy na starą wersję strony nie trafiali, a na nową owszem, powinni. Oto 6 ważnych spraw, o których możesz nie wiedzieć, ale musi wiedzieć firma projektująca Twoją nową stronę internetową:

1. Stworzenie architektury strony pod kątem SEO


SEO to inaczej optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek internetowych (Search Engine Optimization). Kiedy wyszukiwarka trafia na Twój serwis internetowy, to jedną z ważniejszych rzeczy jakie robi, jest sprawdzenie wszystkich relacji między stronami jakie się na nim znajdują. Mówiąc bardzo ogólnie, chodzi o określenie, w jaki sposób poszczególne strony Twojego nowego serwisu internetowego będą ze sobą powiązane. To ważne, ponieważ strony, które będą powiązane z wieloma innymi, mają większą "wagę" niż te, które są "podpięte" tylko z jedną z podstron Twojego serwisu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.