Facebook Google+ Twitter

6 tysięcy ładunków wybuchowych na Stadionie Narodowym. 5 września 2015 roku odbędą się Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne (wideo)

Stadion Narodowy i International Fireworks Festival zapraszają na najpotężniejsze widowisko pirotechniczne w Polsce. 5 września 2015 roku na warszawskim Stadionie Narodowym w powietrze zostanie wystrzelonych 6 tysięcy fajerwerków.

 / Fot. youtube/screen"Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to wyjątkowy spektakl i prezentacja niepowtarzalnych oraz potężnych widowisk sztucznych ogni wyreżyserowanych przez zespoły najlepszych grup wykonawczych. Wszystkie grupy to laureaci najbardziej prestiżowych konkursów pirotechnicznych na całym świecie" - czytamy na stronie organizatora.

Swoimi fajerwerkami pochwalą się drużyny z Chorwacji, Finlandii i Austrii. Jak zapewniają organizatorzy, tego wieczoru przeniesiemy się w niesamowity świat kolorowych i zsynchronizowanych z muzyką spektakli pirotechnicznych.

Zobacz także: WOŚP 2015: Ponad 36 milionów zł już na koncie Orkiestry, kwota wciąż rośnie

Każdy zespół biorący udział w konkursie w trakcie określonego czasu prezentuje swój autorski pokaz. W pierwszej części do fragmentu muzycznego ustalonego przez organizatora, zaś część druga w dowolnej aranżacji muzycznej. Zwycięzcę wybiera jury, a także uczestnicy imprezy, którzy mogą wysłać sms-a na swojego faworyta.

Impreza rozpocznie się 5 września o godz. 18:00. Na uczestników czekać będą występy i konkursy. Na godz. 21:00 zaplanowano pierwszy pokaz konkursowy. Kolejny o godz. 22:00, a ostatni o godz. 23:00. O północy odbędzie się finałowy pokaz pozakonkursowy.

Bilety na wydarzenie już w sprzedaży. Do nabycia na eBilet.pl i w salonach Empik.

Ceny biletów:

bilet ulgowy - 24,99 zł
bilet normalny - 39,99 zł
Royal VIP - 299 zł

Więcej informacji na international-fireworks.com


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.