Facebook Google+ Twitter

700-lecie Lublina: Dominikanie zapraszają do krużganków

Już tylko do najbliższej niedzieli (12 marca 2017) można za darmo zwiedzić dominikańskie krużganki zlokalizowane przy ul. Złotej." To wkład zakonu do projektu "Przeżywaj historię" w ramach 700-lecia Lublina.

Krużganki dominikańskie można zwiedzać codziennie w grupach do 50 osób o godzinie 11.00 i 16.00 oraz indywidualnie w godzinach 10.00-18.00. Szczegóły dotyczące rezerwacji można znaleźć http://lublin.dominikanie.pl/?s=7&id=1833.
Wędrowanie po krużgankach dominikańskich to czwarte z dwunastu wydarzeń zorganizowanych w ramach 700-lecia Lublina. W kolejnych tygodniach marca za darmo zwiedzać będzie można m.in. Muzeum Starodruków i Sztuki Sakralnej, podziemne Piwnice pod Fortuną i Muzeum Lubelskie w Lublinie, natomiast w kwietniu - Muzeum im. Józefa Czechowicza i Dworek Wincentego Pola. Oprócz zwiedzania Lublin ma do zaoferowania spotkania tematyczne z zakresu historii skierowane głównie dla uczniów, ale… nie tylko. Szczegółowy program obchodów 700-lecia miasta można obejrzeć na stronie internetowej 700.lublin.eu/.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Lublin calkiem nobliwe miasto!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.