Facebook Google+ Twitter

70-letni Sepp Blatter stracił głowę dla pięknej Polki?

Bliskie relacje z prezesem PZPN Michałem Listkiewiczem nie mogą być dziełem przypadku. "Głównodowodzący" FIFA ma od pewnego czasu wyjątkowy wzgląd na relacje z Polską. Ma bowiem u swego boku Polkę.

Joseph Blatter
fot. FIFACzy miłość jest ślepa? Złośliwi mówią, że jest, wskazując na zachowanie Seppa Blattera. Mimo nieciekawej atmosfery wokół polskiej piłki i mimo podejrzeń kierowanych w stronę siedziby PZPN, jej prezes Michał Listkiewicz nie traci pewności siebie. W tej pewności zdaje się podtrzymywać go przewodniczący Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej Szwajcar Sepp Blatter. "Listek" w roli swata?

Cóż, szczęście jest bezcenne, a w tym wypadku można mówić o szczęściu obu panów. Z jednej strony druga młodość, jaką przeżywa pan Blatter, a która wynika z miłości do uroczej Polki, z drugiej zaś strony szczęście prezesa PZPN, który zyskał dodatkową przychylność, by nie rzec przyjaźń wdzięcznego kolegi z kraju serów i zegarków. "Miłość ci wszystko wybaczy" - śpiewała Hanka Ordonówna. Czy Szwajcarowi wybaczą polscy kibice, kiedy piękna Polka przesłoni szefowi FIFA cały koszmarny krajobraz w naszej futbolowej centrali?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Istotnie, parę tygodni temu czytałem, że Listek zapoznał pana B. z ładną Polką i w zamian, niejako w podzięce, ma duże względy u p.B. Zatem Listek czuje się w tym siodle bardzo dobrze. Kiedyś piękna Polka starała się u Francuza o Polskę, a teraz... Listek jako niemal szwagier, nie zazna krzywdy u B.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przydałyby się konkrety... : )

Komentarz został ukrytyrozwiń
soomal
  • soomal
  • 19.08.2006 10:44

Skąd masz te informacje? Obejrzałeś Konfrontacje na TVP2?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rozumiemy szczęście, ale to sprawa jednostkowa. Jeżeli faktycznie miało by się okazać, że Listkiewicz ze zostanie swatem ma chody u tego Blattera, to ja odpowiadam, że kibice nie wybaczą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.