Facebook Google+ Twitter

7 Aukcja Sztuki Współczesnej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-22 13:07

Szczęśliwa kumulacja sztuki ! 7 grudnia o godzinie 7 wieczorem odbędzie się 7 Aukcja Sztuki Współczesnej

Specjalnie na tę okazję zostało przygotowanych, nie 50 – jak do tej pory, a ponad 70 starannie wybranych prac. Wśród obecnych nie zabraknie artystów dobrze znanych i cieszących się dużym zainteresowaniem nabywców. Pojawią się więc na 7 aukcji prace: Violi Tycz, Grzegorza Klimka, Ewy Zwarycz, Anny Sikory, Natalii Pastuszenko, Lenki Kubicy czy Marcina Painty. Jak co aukcję, uczestnicy będą mogli licytować również obrazy zupełnie nowych artystów, specjalnie wyszukane z myślą na tę okazję.

Aukcje Sztuki Współczesnej we Wrocławiu cieszą się ogromnym powodzeniem. Dlatego Galeria DNA i Dom Aukcyjny rozszerzają swoją działalność i od nowego roku, będą organizować również aukcje w Opolu i Katowicach. Od 7 Aukcji Sztuki Współczesnej zmianie ulega nazwa Wrocławskiego Domu Aukcyjnego, który został przemianowany na Dom Aukcyjny DNA. Ludzie, siedziba i przede wszystkim jakość prezentowanych prac pozostają bez zmian!


7 Aukcja Sztuki Współczesnej, organizowana przez Dom Aukcyjny DNA i Galerię DNA odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godz. 19:00 w budynku Sky Tower (I piętro). Już teraz zapraszamy wszystkich na wystawę przed aukcyjną, która trwa w Galerii DNA (Sky Tower) od 22 listopada oraz zachęcamy do uczestnictwa w aukcji i wcześniejszej rejestracji na stronie www.wda.dnagallery.pl

7 Aukcja Sztuki Współczesnej
godz. 19:00
sobota, 7 grudnia 2013
Galeria DNA (I piętro Sky Tower)
Wrocław


Dom Aukcyjny DNA & Galeria DNA
ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław
tel. 71 797 80 78
www.dnagallery.pl
(Kinga Frankowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.