Facebook Google+ Twitter

7 Aukcja Sztuki Współczesnej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-12-01 15:11

Szczęśliwa kumulacja sztuki ! 7 grudnia o godzinie 7 wieczorem odbędzie się 7 Aukcja Sztuki Współczesnej

7 grudnia o godzinie 7 wieczorem odbędzie się 7 Aukcja Sztuki Współczesnej

Specjalnie na tę okazję zostało przygotowanych, nie 50 – jak do tej pory, a ponad 70 starannie wybranych prac. Wśród obecnych nie zabraknie artystów dobrze znanych i cieszących się dużym zainteresowaniem nabywców. Pojawią się więc na 7 aukcji prace: Justyny Jabłońskiej, Violi Tycz, Grzegorza Klimka, Ewy Zwarycz, Anny Sikory, Natalii Pastuszenko, Lenki Kubicy czy Marcina Painty. Jak co aukcję, uczestnicy będą mogli licytować również obrazy zupełnie nowych artystów, specjalnie wyszukane z myślą na tę okazję.

Aukcje Sztuki Współczesnej we Wrocławiu cieszą się ogromnym powodzeniem. Dlatego Galeria DNA i Dom Aukcyjny rozszerzają swoją działalność i od nowego roku, będą organizować również aukcje w Opolu i Katowicach. Od 7 Aukcji Sztuki Współczesnej zmianie ulega nazwa Wrocławskiego Domu Aukcyjnego, który został przemianowany na Dom Aukcyjny DNA. Ludzie, siedziba i przede wszystkim jakość prezentowanych prac pozostają bez zmian!


7 Aukcja Sztuki Współczesnej, organizowana przez Dom Aukcyjny DNA i Galerię DNA odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godz. 19:00 w budynku Sky Tower (I piętro). Już teraz zapraszamy wszystkich na wystawę przed aukcyjną, która trwa w Galerii DNA (Sky Tower) od 22 listopada oraz zachęcamy do uczestnictwa w aukcji i wcześniejszej rejestracji na stronie www.wda.dnagallery.pl

7 Aukcja Sztuki Współczesnej
godz. 19:00
sobota, 7 grudnia 2013
Galeria DNA (I piętro Sky Tower)
Wrocław


Dom Aukcyjny DNA & Galeria DNA
ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław
tel. 71 797 80 78
www.dnagallery.pl
(Ganna Melnyk)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.