Facebook Google+ Twitter

7 Nowych Cudów Natury. Wesprzyj Mazury, koszt SMS jak za kajzerkę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-01 11:08

Od końca kwietnia 2010 roku można wesprzeć Mazurskie Jeziora - polskiego kandydata w światowym konkursie na 7 Nowych Cudów Natury - za pomocą SMS-a. Mazury, jako jedyny polski kandydat w plebiscycie szwajcarskiej Fundacji „New7Wonders”, ubiegają się o miano 7 Cudu Natury razem z 27 innymi finalistami konkursu.

Jezioro Dargin, widok z mostu na przesmyku łączącym Mamry i Dargin / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Dargin.jpgAby zagłosować na Mazury wystarczy wysłać SMS-a na numer 7155 wpisując w treści: Mazury (zapisane wielkimi lub małymi literami). Koszt SMS-a wynosi 1 zł netto (całkowity koszt to 1,22 zł). Jak podkreślają organizatorzy konkursu, głosowanie ma 3 główne zalety: jest bardzo szybkie (wystarczy kilka sekund), głosuje się tylko i wyłącznie na Mazury (w głosowaniu internetowym trzeba oddać głos jednocześnie na 7 finalistów) oraz można głosować bez ograniczeń, nawet z jednego telefonu.

Oddawanie głosu na Mazury jest możliwe jedynie w kraju danego finalisty (w przypadku Mazur - Polski). Obsługę techniczną nad systemem objęła w Polsce firma „Avantis”, która została wybrana wyłącznie i bezpośrednio przez Fundację „New7Wonders”. Wszelkie zyski z obsługi serwisu pobiera powyższa firma, a niewielką część Fundacja „New7Wonders” na rzecz prowadzonej kampanii celów statutowych.

System SMS-owy uruchomili niedawno inni finaliści IZRAEL/JORDANIA/PALESTYNA (Morze Martwe) i ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE (Wyspa Bu Tinah). Dotychczas swoje poparcie dla finalisty można było okazać dwojako (są to nadal aktualne sposoby głosowania).

Po pierwsze przez wypełnienie internetowego formularza na stronie internetowej www.new7wonders.com. Ponieważ strona organizatora konkursu jest w języku angielskim, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego - koordynator kampanii promującej polskiego kandydata - uruchomił serwis www.MazuryCudNatury.org, gdzie znajdują się odnośniki do polskiej instrukcji głosowania oraz wiadomości związanych z prowadzonymi akcjami.

Drugi sposób polegał na wybraniu numeru telefonu +44 87 218 400 07 lub +44 20 334
709 01 i po usłyszeniu sygnału wpisaniu kody przyznanego Mazurom: 7719.

Aby ułatwić i upowszechnić głosowanie na finalistów, organizator konkursu dopuścił
możliwość oddawania głosów przez SMS. Ogłoszenie 7 Nowych Cudów Natury nastąpi 11 listopada 2011 roku.

Źródło: Gabinet Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 01.05.2010 11:47

CUDNIE :))))))))))) Moje gapiostwo i kurza ślepota ;) Akcja fantastyczna bo i moje kochane Mazury przepiękne. Dziś jeszcze roześlę info wśród przyjaciół z linkiem do głosowania

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Od końca kwietnia 2010 roku można wesprzeć Mazurskie Jeziora..."

..więc wystarczy czytać ze zrozumieniem :)

Zapraszamy do głosowania do 11 listopada 2011 roku - gdy kończy się konkurs.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.05.2010 11:17

Już głosowałam oprzez stronę internetową. Głosowac można do końca kwietnia czyli do wczoraj a art. ukazuje sie dopiero dzisiaj 1 maja, Szkoda !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.