Facebook Google+ Twitter

80 pięknych Miss w Łodzi...

W Łodzi można było w środę spotkać wiceprezydenta miasta Włodzimierza Tomaszewskiego w towarzystwie pięknych pań. To wszystko, czyli miks władz miasta i urody na terenie Muzeum Historii Miasta Łodzi. 80 najpiękniejszych Polek, która walczą o koronę Miss Polonia jest na "zgrupowaniu" przed finałem.

1 z 6 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Przewodnikiem wycieczki będę ja - wiceprezydent miasta Łodzi - zdawał się mówić Włodzimierz TomaszewskiFot. Wojciech Szlązak
Przewodnikiem wycieczki będę ja - wiceprezydent miasta Łodzi - zdawał się mówić Włodzimierz Tomaszewski
Fot. Wojciech Szlązak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Wojtku, taka przechadzka z ładnymi paniami może być nie lada atrakcją dla urzędnika z magistratu, ale, w moim przekonaniu, sam temat przechadzki nie jest wart Twojego obiektywu! Zasługujesz na coś więcej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno mi jest wypowiedzieć sie na temat galerii, która, prawdopodobnie ze względów technicznych, się nie wyświetla! Autorze, zgłoś to natychmiast w redakcji w24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

zgadzam sie z Tobą. To moj pierwszy reportaz, nie opanowalem tego w plenerze, mozna by w sofcie ale zapraszam tu, powinno byc lepiej :)

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galeria mila kazdemu facetowi (a raczej meskiemu oku), ale szkoda troche tych poobcinanych nog, rak i pogubionych pionow z poziomami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.