Facebook Google+ Twitter

„Artystyczne Impresje 2007” w Ciechocinku - dziś koncert finałowy

Dziś odbędzie się koncert finałowy festiwalu „Artystyczne Impresje 2007”. Patronat honorowy nad imprezą objęła pani prezydentowa Maria Kaczyńska, która swoją obecnością zaszczyci dzisiejszy koncert.

Finał środowego koncertu. / Fot. Marta WróbelDwa pierwsze koncerty festiwalowe, to zmagania konkursowe. W piątek odbył się występ ogólny, w którym podopieczni zaprezentowali swoje umiejętności wokalne.
Swoją obecnością koncert ten zaszczycił ks. kard. Zenon Grocholewski. Ksiądz kardynał podkreślał, że bardzo się cieszy, iż jego każdorazowy pobyt w Ciechocinku wiąże się z festiwalem młodzieży niepełnosprawnej
– Cieszę się, że mogę tym młodym ludziom wyrazić gratulacje, dodać odwagi. Chciałbym także bardzo, żeby odczuli tą moją obecność – mówił kardynał, a słowa te wywołały brawa.

Na dzisiejszym koncercie finałowym zostaną ogłoszeni zwycięzcy części konkursowej. Chociaż jak podkreślają organizatorzy i uczestnicy festiwalu wszyscy już wygrali, bo spędzili cudownie czas z niezwykłymi ludźmi. Młodzi uczestnicy podkreślają z kolei w rozmowach, że na warsztatach uwierzyli w siebie i odzyskali wiarę ludzi.

Dzisiejszy koncert finałowy uświetnią gwiazdy światowego formatu – The UK Legends. Grupa ta powstała z członków najsłynniejszych grup: Animals, Smokie, Bee Gee”, Wings.

Trwają próby. / Fot. Marta WróbelW amfiteatrze w Parku Zdrojowym trwają przygotowania do koncertu finałowego i ostatnie próby. Organizatorzy zapraszają także na jutrzejszy koncert w Toruniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.