Facebook Google+ Twitter

8, 13, 18, 21, 24, 47 - liczby warte miliony

Znamy już szczęśliwe liczby: 8, 13, 18, 21, 24, 47.

 / Fot. źródło: http://serwis5.lotto.pl/183-45efdac118327-2674.htmTak wysokiej nagrody w historii Totalizatora Sportowego jeszcze nie było. W siedmiu poprzednich losowaniach nikt nie trafił "szóstki", stąd w czwartek tak wysoka kumulacja.

Najczęściej przeznaczylibyśmy te pieniądze na podróże, spełnianie marzeń i zachcianek. Jednak nie wydalibyśmy całej kwoty od razu. Nie przeznaczylibyśmy także wszystkich pieniędzy dla siebie. Tak wynika z wypowiedzi moich rozmówców.

Niektóre pytane przeze mnie osoby stwierdziły, że najpierw pomogłyby swojej rodzinie, a dopiero potem pomyślałyby o swoich potrzebach. - O ile nie straciłabym głowy po wygraniu takiej sumy, to najpierw wyremontowałabym dom rodziców - mówi Magda, studentka V roku pedagogiki. Podobnie mówi Przemek, student IV roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. - Całości bym nie wykorzystał. Nie chciałbym rzucić się wir konsumpcjonizmu. Na pewno zapytałbym w domu o to, co potrzeba.

Najczęściej podróżowalibyśmy w egzotyczne miejsca z bliskimi osobami. - Po wyremontowaniu domu rodziców pojechałabym do Ziemi Świętej. Część pieniędzy przeznaczyłabym także na podróż po Afryce - mówi Magda. - Wydałbym te pieniądze na jakąś wycieczkę z moja dziewczyną - dodaje Przemek. - Gdybym wygrała tyle pieniędzy to umarłabym z radości i tak by się skończyło moje szczęście - mówi Agnieszka dziennikarka z Warszawy - a tak naprawdę to spełniłabym moje największe marzenie, pojechałabym w podróż do Ameryki Południowej, Indii i na Tajwan.

Resztę pieniędzy studenci przeznaczyliby na inwestycje. - To co, by zostało zachowałabym na inwestycje, choć jeszcze nie wiem na jakie - kończy Magda. - Pewnie bym dobrze inwestował, po to, żeby nie martwić się o emeryturę - dodaje Przemek. - Inwestowałabym w nieruchomości i dzieła sztuki - opowiada Agnieszka. Osobom po studiach tak duża kwota pieniędzy zapewniłaby stabilność. - Kupiłbym dom, albo zainwestował w banku. Z samych odsetek dobrze by się żyło - mówi Bogdan, ochroniarz w warszawskiej firmie.

Moi rozmówcy przeznaczyli by także część pieniędzy na cele charytatywne i organizacje społeczne. - Pomógłbym duszpasterstwu, do którego należę - mówi Przemek. - Gdyby mi jeszcze zostało pieniędzy założyłabym fundację pomagająca śmiertelnie chorym dzieciom - dodaje Agnieszka.

Na co Jeszcze przeznaczylibyśmy tak wysoką kwotę? - Kupiłabym dużo butów! Kupowałabym tylko te droższe! A poza tym kupiłabym sobie coś od Tiffaniego albo kupiłabym obraz Klimta z muzeum w Wiedniu - mówi Ewa licealistka. - Wyprowadziłabym się z Warszawy w jakieś miejsce, gdzie żyje się spokojniej i wolniej - kończy Agnieszka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Miałem 6...ale szóstki nie wylosowano:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trafilam 6!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tym razem ja tez nic nie trafiłam ani trójki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.11.2008 23:32

Mam mam mam !!! Mam szczęście, że nie gram :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też nic :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.11.2008 22:24

i znowu nic! :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja wczoraj trafiłam całą trójkę i wygrałam 16 złotych. Przynajmniej zwóciło mi sie kupno kuponu i jeszcze trochę zostało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tym lepiej ja nie:D Będzie więcej w następnym losowaniu.
Hihi, ale by było:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak ktoś jeszcze wygra....

Komentarz został ukrytyrozwiń

;O
No to będzie radość w którymś z polskich domów:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.