Facebook Google+ Twitter

8. edycja kieleckiego Off Fashion już w listopadzie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-28 10:35

"Miasto -5 rano" - pod takim tytułem odbędzie się 8. edycja Off Fashion w Kielcach. Jej finał już 5 i 6 listopada.

Pokaz mody / Fot. Kieleckie Centrum KulturyKieleckie Centrum Kultury już po raz 8 zaprasza wszystkich miłośników mody do udziału w Międzynarodowym Konkursie dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION. W tym roku mottem konkursu jest „Miasto - 5 rano”.

Miasto o piątej nad ranem pełne jest barw i na tym chcą się skupić organizatorzy. To nie tylko blaknące światło gwiazd na dachach wieżowców, ani pierwsze, leniwe rozbłyski słońca na pogrążonych w szarości chodnikach. To kolory neonów i reklam krzyczących: życie nocą także się toczy! To barwy autobusów nocnych linii sapiących, zgrzytających na zakrętach nocy i dnia. Miasto o piątej nad ranem pełne jest ludzi. Miasto ubiera się różnie. W grzeczne piżamy, w seksowną bieliznę, w roboczy kombinezon, wymięty garnitur ze zwisającym z kieszeni krawatem. W cudowną nagość, w zastygłą przy stole bezsenność. Możliwości jest nieskończenie wiele... i każda może stanowić inspirację do zaprojektowania niespotykanej kreacji.

Uczestnicy Off Fashion czekają zatem na opowieści o mieście - swoim, nie swoim, fantastycznym - o piątej nad ranem, gdy coś się kończy, coś się zaczyna, o tym czasie przenikania jednej pory w drugą. W Konkursie OFF FASHION nie będzie tematów tabu, bo „Miasto” nie ma granic.

Relacja z OFF FASHION (część 1) obejrzeć będzie można we wtorek 16 listopada o 16:50 w Tele5.
Część 2 wyemitowana zostanie 23 listopada (wtorek) o 16:50 w Tele5.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.