Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19751 miejsce

8. edycja Must Be The Music startuje już 14 września. Zobacz, co się wydarzy w pierwszym odcinku

Kolejna edycja programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" startuje już w najbliższą niedzielę o godz. 20. W jury ponownie zobaczymy Korę, Elżbietę Zapendowską, Adama Sztabę i Piotra Roguckiego.

 / Fot. youtube14 września wystartuje kolejna, ósma już edycja programu "Must Be The Music. Tylko muzyka". Do programu mogą się zgłosić nie tylko wokaliści, ale również zespoły, chóry oraz instrumentaliści. Do castingów, które zostają wyemitowane w telewizji, wybranych zostaje 150 uczestników, którzy zgłosili swój udział w programie. Następnie, uczestnicy oceniani są przez jury, które decyduje o tym czy dana osoba przejdzie do następnego etapu. Aby tak się stało, uczestnik musi otrzymać przynajmniej trzy pozytywne noty.

Kolejny etap konkursu emitowany jest na żywo. Bierze w nim udział 32 uczestników. Następnie odbywają się 4 półfinały. Do wielkiego finału przechodzi dwóch wykonawców z każdego odcinka. Zwycięzca programu otrzymuje czek w wysokości 100 tysięcy złotych, a także możliwość wystąpienia podczas festiwalu Sopot TOPtrendy albo Sylwestrowej Nocy Przebojów.

Program prowadzą Maciej Rock i Paulina Sykut - Jeżyna.

W pierwszym odcinku 8. edycji "Must Be The Music" poznamy m.in. Patryka Marcinkowskiego, którego Kora poprosiła o wspólne Selfie. Zobaczcie:Zwycięzcy poprzednich edycji:

1. edycja - Enej
2. edycja - Maciej Czaczyk
3. edycja - LemON
4. edycja - Tomasz Kowalski
5. edycja - Piotr Szumlas i Jakub Zaborski
6. edycja - SzataQS
7. edycja - Sachiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.