Facebook Google+ Twitter

8 stycznia - sprzątajmy swoje biurka

Dziś obchodzony jest Dzień Sprzątania Biurka. "Święto", które zostało wypromowane w 43 krajach świata przez Korporację Sprzedawców Wyrobów Czyszczących.

Biurko 7 stycznia...(przed sprzątaniem). / Fot. Tomasz MazurBiurko w domu, lub w pracy, posiada niemal każdy. Uczymy się przy biurku, rozwiązujemy zadania domowe, "czatujemy", buszując w sieci internetowej. Dlatego właśnie dziś każdy z nas - nie tylko najbardziej związanych z ukochanym meblem Internatów - powinien zadbać o czystość na codziennym stanowisku pracy.

Celem dzisiejszego święta jest usunięcie wszelkich nieczystości, zwiększenie przestrzeni, a zwłaszcza zadbanie o przyjemny zapach w otoczeniu naszego miejsca pracy. Na biurku powinien zapanować ład i porządek. Konieczne jest właściwe rozmieszczenie poszczególnych przyborów. Pozwoli to w późniejszym czasie na łatwiejsze z nich korzystanie, bez zbędnego tracenia czasu na żmudne poszukiwania "zaczarowanego ołówka".

Z pewnością wszystkie te zabiegi poprawią nie tylko jakość naszej pracy, ale zwłaszcza samopoczucie. Na co dzień brakuje czasu, a święto - choć nietypowe - już z samej nazwy mobilizuje. Miłego świętowania!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Takie "święta" warto "świętować" cały rok;-) ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

przegapiłem akcję :)) ale w pracy mam dwa biurka, na jednym mam zawsze porządek bo kładę tam tylko służbowego laptopa, zaś na drugim wieczny bałagan :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

A kiedy Dzień Sprzątania Biurka się skończy nasze biurko wróci do stanu wyjściowego:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

to ja się na akcję nie piszę, lubię albowiem swój bałągan:>

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.