Facebook Google+ Twitter

9 września startuje jubileuszowa edycja Ligi Piłkarskiej Red Box

Sezon urlopowy dobiegł końca, a to oznacza, że piłkarze powoli odkurzają swoje korki by włączyć się do gry w XV edycji Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Red Box Gdańsk.

Orunia Sky / Fot. Łukasz SkassJubileuszowa odsłona rozgrywek niesie za sobą wiele zmian i nowinek więc zanim na dobre rozgorzeje walka na murawie warto zapoznać się z garścią informacji.

Dlaczego ligi Red Box są najlepsze?

Red Box to firma Polska z ogromnymi tradycjami, która zawitała do Gdańska w 2006 jako sponsor techniczny Lechii. Rok później rozpoczęto pierwszy sezon w Amatorskiej Lidze Piłkarskiej Szóstek. Przez 14 sezonów rozgrywek przewinęło się wielu zawodników odnoszących sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej m.in.: Radosław Michalski, Sławomir Wojciechowski, Jacek Paszulewicz oraz legendy Lechii Gdańsk: Roman Józefowicz i Andrzej Wydrowski.

Gdzie Gramy?
Drużyny grające w lidze będą rozgrywać swoje spotkania na najlepszych i najbardziej wartościowych boiskach ze sztuczną trawą w Trójmieście - Serce Lechii Gdańsk ul. Traugutta 29 - ,,T29” oraz najlepsze boisko w Trójmieście (Certyfikat FIFA STAR 2) ul. Smoleńska 5/7 – ,,Orunia Sky”.

Najlepsi, charyzmatyczni sędziowie

Przed każdym sezonem odbywa się specjalne szkolenie sędziów pod kątem prowadzenia meczów w Red Box Gdańskiej Lidze Piłkarskiej. W tym roku odbędzie się ono tuż przed sama inauguracją ligi. Arbitrzy z dużym zapałem podchodzą do kolejnych kursów, ponieważ w każdym sezonie są rozliczani przez uczestników ligi, którzy wybierają „Najlepszego sędziego sezonu”. Walka jest zaciekła, bo najlepszy rozjemca otrzymuje statuetkę i dwuosobową kolację w restauracji Pueblo.

Medialność rozgrywek

Firma posiada własną telewizję internetową redboxtv.pl, w której w sposób profesjonalny są pokazywane mecze, felietony oraz pomeczowe wywiady, co powoduje że każdy zawodnik może poczuć się jak gwiazda.
Nie zabraknie również cotygodniowego magazynu „Liga Red Box Gra”, gdzie oprócz przedstawicieli drużyn, firm pojawiają się często nietuzinkowi goście. Wszystko to niezmiennie od kilkunastu sezonów poprowadzi znany i lubiany Trójmiejski Redaktor – Daniel Kisiel.
Od dwóch sezonów Red Box podjął współpracę z profesjonalnym fotografem – Łukasz Sass, który potrafi swoimi niesamowitymi i unikatowymi ujęciami zaskoczyć nawet najwybredniejszego uczestnika.
Gazeta Wyborcza również dołożyła swoją cegiełkę do aktywnego promowania rozgrywek jako oficjalny Patron Medialny, dlatego co sezon uczestnicy Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Red Box Gdańsk mają okazję do śledzenia swoich poczynań na naszej stronie internetowej.

Mnóstwo nagród!!!

Najlepsze trzy zespoły z każdej ligi otrzymają efektowne puchary, medale oraz talony na zakup sprzętu sportowego marki Adidas o wartości: I miejsce – 800 zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce 300 zł. Uhonorowane zostaną również ekipy, które posiadały najskuteczniejszy atak oraz najlepszą obronę w każdej lidze.
Ciekawą zabawą, która towarzyszy rozgrywkom nieprzerwanie od trzech sezonów będzie „Trójmiejski Kocur” czyli posprawdzanie indywidualnych zdolności piłkarskich na wzór „Turbo Kozaka”. Najlepsza trójka ze wszystkich startujących drużyn otrzyma puchar i 3 podwójne zaproszenia do JUMPCITY.
Poza nagrodami zespołowymi gracze powalczą o indywidualne trofea w każdej z lig w takich klasyfikacjach jak: MVP, najlepszy strzelec, asystent czy bramkarz. Ponadto najlepsi strzelcy lig zostaną zaproszeni na kolację wraz osobą towarzyszącą do The Mexican House, a MVP Sezonu do Restauracji Pueblo.
Firma Red Box nie zapomina również o kibicach, którzy wspierają swoje drużyny i po raz kolejny odbędzie się dla nich Liga Typerów, a osoba z najlepszym nosem wybierze się na dwuosobową kolację do Restauracji Pueblo.

Pomimo iż sezon startuje 9 września, to zgłoszenia do ligi będą przyjmowane do połowy października w oczekiwaniu na reprezentantów trójmiejskich uczelni. Odpowiedzi na wszelkie pytania można uzyskać droga mailową (ligipomorze@redboxsport.pl) oraz telefoniczną: Daniel Pomian 730 992 359 i Łukasz Połczyński 730 992 .

Więcej informacji na stronie www.redboxsoccer.com.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.